reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Twoja twarz brzmi znajomo” 9 w telewizji Polsat

dodano: 2018-03-03 08:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W sobotę, 3 marca br. o godz. 22:00 na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek dziewiątego sezonu programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wcześniejsze edycje tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie kanału Super Polsat. A czego możemy spodziewać się w nowym odcinku tego programu?

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, „Twoja twarz brzmi znajomo” to jeden z najbardziej elektryzujących telewizyjnych programów w Polsce. Dowodem na uwielbienie tego właśnie programu przez telewidzów jest tegoroczna Telekamera „Tele Tygodnia” przyznana przez nich w kategorii „Najlepszy program rozrywkowy” (więcej tutaj). Rozpoczyna się właśnie piąty rok i 9. edycja programu, w którym artyści podejmują się trudnego wyzwania, jakim są wcielenia w ikony światowej i polskiej muzyki.

O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą w tym sezonie: aktorzy Iza Miko, Anna Guzik („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj; „Grzeszki na widelcu” w kanale Polsat 1 - więcej tutaj), Andrzej Młynarczyk, Joanna Lazer czyli Ruda z zespołu Red Lips, Filip Lato, wokalista, znany z chóru Sound & Grace, artyści z Teatru Muzycznego Roma: Jan Traczyk, Natalia Krakowiak oraz aktor Teatru Dramatycznego Krzysztof Szczepaniak. W roli jurora pojawi się nowa osoba, której twarz brzmi bardzo znajomo. To aktor Kacper Kuszewski („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), który oczarował wszystkich i zwyciężył ósmą edycję programu. Obok Kacpra Kuszewskiego w jury niezmiennie zasiądą: królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu programu - Katarzyna Skrzynecka, aktor - Paweł Królikowski („Druga szansa” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj), oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa - Małgorzata Walewska (więcej tutaj).
 
Natalia Krakowiak w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Natalia Krakowiak w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Joanna Lazer „Ruda” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Joanna Lazer „Ruda” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 9., emisja w soboty około 22:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...