reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV liderem marca w grupie komercyjnej

dodano: 2018-04-07 07:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Dżentelmeni i wieśniacy” (sezon 2.), „Express”, „Uwaga! Po Uwadze” (emisja także w ITVN Extra/TVN International Extra), „Nauka jazdy” (również w ITVN Extra/TVN International Extra), „Damy i wieśniaczki.PL”, „Druga twarz” oraz „Kossakowski. Wtajemniczenie” to przeboje marca br. telewizji TTV. A jak prezentują się te wyniki oglądalności?

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, telewizja TTV w marcu br. awansowała na pierwsze miejsce w grupie komercyjnej (16-49) wśród kanałów tematycznych. Udział stacji w porównaniu do marca 2017 roku wzrósł o 31,19 proc. i wyniósł 2,65 proc.

- To kolejny miesiąc dynamicznie rosnącej popularności TTV umacniający zdecydowanie zwyżkowy trend stacji. Od początku roku miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2,5 proc. TTV utrzymuje ugruntowaną pozycję w czołówce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Marcowe wyniki stacji w grupie  4+ zwiększyły się o 19,30 proc. osiągając 2,04 proc. - czytamy w komunikacie nadawcy.

Na antenie TTV najchętniej oglądane były między innymi „Królowe życia”. Widownia tego programu sięgnęła prawie 750 000 widzów. Drugi program na podium to „Gogglebox. Przed telewizorem” z ponad 600 000 widzów (więcej tutaj). Kolejnym hitem był 2. sezon „Dżentelmenów i wieśniaków”, który oglądało ponad pół miliona osób (więcej tutaj). W pierwszej dziesiątce znalazły się również „Express” (więcej tutaj), „Uwaga! Po Uwadze” (program ten mogą także oglądać widzowie ITVN Extra/TVN International Extra - więcej tutaj i tutaj), „Nauka jazdy” (program ten mogą również oglądać widzowie ITVN Extra/TVN International Extra - więcej tutaj), „Damy i wieśniaczki.PL” (więcej tutaj), „Druga twarz” (więcej tutaj) oraz „Kossakowski. Wtajemniczenie” (więcej tutaj i tutaj) (dane za TVN).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...