reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

27-29.10 Polsat Sport: Superpuchar Polski i derby

dodano: 2018-10-26 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 27-28 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Superpuchar Polski siatkarek, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Het Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej, lekkoatletyka - maraton w Wenecji, badminton, tenis ziemny, Underground Boxing Show X w Wieliczce, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks i triathlon - ITU Karlove Vary, Weihai i Sarasota World Cup.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Polski siatkarek (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej (więcej tutaj), lekkoatletyka - maraton w Wenecji, badminton (więcej tutaj), tenis ziemny, Underground Boxing Show X w Wieliczce (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks i triathlon - ITU Karlove Vary, Weihai i Sarasota World Cup (więcej tutaj).

Plan emisji:

27 października (sobota)

5:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

6:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

7:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

7:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:30 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, badminton: turniej French Open w Paryżu

12:00 Polsat Sport Extra, badminton: turniej French Open w Paryżu

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń

12:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Girona FC - Rayo Vallecano Madryt
komentująMarcin Pawłowski i Michał Świerżyński

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - 1. FC Heidenheim
komentująMichał Mitrut i Tomasz Urban

13:00 Polsat Sport Extra, badminton: turniej French Open w Paryżu

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 1. półfinał gry pojedynczej

14:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 1. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

15:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

15:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Parma Calcio
komentująJulian Kowalski i Piotr Czachowski

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Dortmund - Hertha Berlin BSC
komentująPatryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg
komentująMarcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 2. półfinał gry pojedynczej

16:00 Ipla, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 2. półfinał gry pojedynczej

16:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: 3. sesja treningowa

17:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Warta Poznań

17:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie

17:00 Eleven Sports 3, „Wywiad z Krzysztofem Piątkiem” - magazyn

17:30 Eleven Sports 3, „Wywiad z Bartoszem Bereszyńskim” - magazyn

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Empoli FC - Juventus FC Turyn
komentująPiotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:00 Eleven Sports 3, „Wywiad z Mateuszem Klichem” - magazyn

18:00 Ipla, SuperLega: Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina

18:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart
komentująMarcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - SD Eibar
komentująMarcin Pawłowski i Michał Świerżyński

19:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: sesja kwalifikacyjna

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Groningen - PSV Eindhoven

20:00 Polsat Sport, Underground Boxing Show X w Wieliczce

20:00 Polsat Sport Fight, gala bokserska w Londynie

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Torino FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Dominik Guziak i Mikołaj Kruk

20:40 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Sociedad
komentująŁukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak

21:50 Polsat Sport News, Het Liga: FC Fastav Zlín - AC Sparta Praga

22:45 Eleven Sports 3, „Wywiad z Arkadiuszem Recą” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra, badminton: turniej French Open w Paryżu

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu siatkarz Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra Szettel-Gruszka w programie Polsatu „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu siatkarz Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra Szettel-Gruszka w programie Polsatu „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko


Noc z 27 na 28 października (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, badminton: turniej French Open w Paryżu

1:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

1:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto3

2:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto2

2:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie MotoGP

3:00 Polsat Sport, gala bokserska w Nowym Jorku

3:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night

3:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto3

4:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto2

28 października (niedziela)

6:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie MotoGP

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:30 Polsat Games, e-sport

10:00 Polsat Sport Extra, „Magazyn triathlonowy: ITU Karlove Vary, Weihai, Sarasota World Cup” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:15 Polsat Sport Extra, lekkoatletyka: maraton w Wenecji

12:00 w Eleven Sports 1, 14:05 w Canal+, 15:05 w Canal+ 1 i 16:10 w Canal+ 4K Ultra HD, La Liga Santander: FC Barcelona - Real Madryt CF
komentują: Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała (w Eleven Sports 1), Rafał Wolski i Leszek Orłowski (w Canal+, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD)

12:25 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Bologna FC Bolonia
komentująJulian Kowalski i Mikołaj Kruk

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

13:00 Eleven Sports 3, „Wywiad z Marcinem Kamińskim” - magazyn

13:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: FC Norymberga - Eintracht Frankfurt
komentująSebastian Chabiniak i Tomasz Urban

14:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: finał gry pojedynczej

14:30 Ipla, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam

14:45 Super Polsat i Polsat Sport, Superpuchar Polski siatkarek: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Udinese Calcio Udine
komentująDominik Guziak i Piotr Czachowski

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Chievo Werona
komentująMichał Mitrut i Mikołaj Kruk

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: finał gry pojedynczej

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: RB Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentująMarcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

9:30 Polsat Games, e-sport

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - GKS Tychy

17:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk

17:30 Eleven Sports 3, „Wywiad z Arkadiuszem Recą” - magazyn

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - UC Sampdoria Genua
komentująJulian Kowalski i Piotr Czachowski

17:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
komentująMarcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino

18:25 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: parada kierowców

18:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, PlusLiga: Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów

20:05 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Meksyku: wyścig

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AS Roma Rzym
komentująPiotr Dumanowski i Dominik Guziak

22:30 Polsat Sport News, Eredivisie: AZ Alkmaar - SC Heerenveen

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 28 na 29 października (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

1:00 Polsat Games, e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej

1:30 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

2:30 Polsat Sport News, badminton, turniej French Open w Paryżu: finał

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 350 zł Więcej...
reklama