reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NBCUniversal uruchomi usługę VOD

dodano: 2019-01-15 15:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NBCUniversal/satkurier.pl

NBCUniversal NBCUniversal ma w planach uruchomienie nowej usługi streamingowej, która zapewni jej użytkownikom bezpłatny dostęp do treści premium. Serwis ma działać w modelu AVOD, czyli z obecnością reklam. Usługa, która ma wystartować na początku 2020 roku, będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

NBCUniversal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serwis VOD NBCUniversal będzie dostępny bez opłat dla abonentów sieci kablowej Comcast w USA i platformy Sky w Wielkiej Brytanii. Będą oni również mieli możliwość korzystania z wersji bez reklam - za opłatą. Wersja bez reklam będzie oferowana również osobom niebędącym abonentami pay-tv - w cenie około 12 dolarów miesięcznie.

Ten nowy serwis VOD ma korzystać z biblioteki treści NBCUniversal, w tym filmów Universal Pictures. Zgodnie z długoletnią strategią firmy, która szeroko rozpowszechnia swoje treści, NBCUniversal będzie nadal udzielać licencji na treści innym studiom i platformom, jednocześnie zachowując prawa do niektórych tytułów dla swojej nowej usługi.

Zapowiedź uruchomienia przez NBCUniversal usługi VOD nie jest zaskoczeniem. Podobne kroki planują Disney i WarnerMedia, by lepiej konkurować z Netflixem czy Amazonem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Twin GT-SAT kołowy

Podwójny konwerter Twin Circular 40mm GT-TCIR40M firmy GT-Sat do odbioru...

69 zł Więcej...
reklama