reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NBCUniversal uruchomi usługę VOD

dodano: 2019-01-15 15:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NBCUniversal/satkurier.pl

NBCUniversal NBCUniversal ma w planach uruchomienie nowej usługi streamingowej, która zapewni jej użytkownikom bezpłatny dostęp do treści premium. Serwis ma działać w modelu AVOD, czyli z obecnością reklam. Usługa, która ma wystartować na początku 2020 roku, będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

NBCUniversal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serwis VOD NBCUniversal będzie dostępny bez opłat dla abonentów sieci kablowej Comcast w USA i platformy Sky w Wielkiej Brytanii. Będą oni również mieli możliwość korzystania z wersji bez reklam - za opłatą. Wersja bez reklam będzie oferowana również osobom niebędącym abonentami pay-tv - w cenie około 12 dolarów miesięcznie.

Ten nowy serwis VOD ma korzystać z biblioteki treści NBCUniversal, w tym filmów Universal Pictures. Zgodnie z długoletnią strategią firmy, która szeroko rozpowszechnia swoje treści, NBCUniversal będzie nadal udzielać licencji na treści innym studiom i platformom, jednocześnie zachowując prawa do niektórych tytułów dla swojej nowej usługi.

Zapowiedź uruchomienia przez NBCUniversal usługi VOD nie jest zaskoczeniem. Podobne kroki planują Disney i WarnerMedia, by lepiej konkurować z Netflixem czy Amazonem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama