reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

17-19.11 Polsat Sport: MMA, Liga Narodów i tenis

dodano: 2018-11-16 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 17-18 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Liga Narodów piłkarzy, mecz towarzyski piłkarzy, Rugby Europe Trophy, e-sport - Ultraliga, badminton, tenis ziemny, Moto2, Moto3, MotoGP, Red Bull Air Race, FIA World Endurance Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC) i Cage Warriors 99.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), Rugby Europe Trophy (więcej tutaj), e-sport - Ultraliga (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Red Bull Air Race (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) i Cage Warriors 99 (więcej tutaj).

Plan emisji:

17 listopada (sobota)

5:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: półfinał

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: półfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: półfinał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: półfinał

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: „Magazyn ligi niemieckiej” - magazyn

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: „Magazyn ligi włoskiej” - magazyn

11:30 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: półfinał

11:40 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Spójnia Stargard - Legia Warszawa

12:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Garbarnia Kraków - Warta Poznań

12:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

12:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 1. półfinał gry podwójnej

13:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

13:55 Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Besiktas Mogaz - RK Metalurg Skopje

14:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa

14:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Serbia - Czarnogóra

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 1. półfinał gry pojedynczej

15:00 Polsat Sport Fight, Rugby Europe Trophy: Polska - Holandia

15:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

17:30 Ipla, PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice

17:30 w Canal+ Sport i 17:55 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć
komentują: Robert Skrzyński i Grzegorz Tkaczyk (w Canal+ Sport)

17:50 Polsat Sport Extra, Liga Narodów piłkarzy: Turcja - Szwecja

17:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Azerbejdżan - Wyspy Owcze

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Malta - Kosowo

18:00 w Polsacie Sport i 20:30 w TVP Sport, Liga Narodów piłkarzy: Włochy - Portugalia

18:00 Ipla, SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Kioene Padwa

19:00 Ipla, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 2. półfinał gry podwójnej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

20:00 Ipla, Liga Siatkówki Kobiet: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów

20:35 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Albania - Szkocja

20:35 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Rumunia - Litwa

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 2. półfinał gry pojedynczej

22:00 Eleven Sports 1, gala Cage Warriors 99 w Colchester

23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 17 na 18 listopada (z soboty na niedzielę)

0:00 Eleven Sports 2, „Eleven Gol” - magazyn

1:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

4:00 Polsat Sport Extra, FIA World Endurance Championship w Szanghaju

18 listopada (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

7:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał

8:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał

8:05 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3

9:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał

9:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2

9:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3

11:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał

12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański

14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP

14:45 Polsat Sport News, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

14:50 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: Anglia - Chorwacja

16:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: finał gry podwójnej

16:55 Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold

17:30 Ipla, PlusLiga: Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom

17:50 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Irlandia Północna - Austria

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Mołdawia - Luksemburg

17:50 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: San Marino - Białoruś

18:00 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: Szwajcaria - Belgia

18:00 Ipla, SuperLega: Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova

18:00 Ipla, SuperLega: BCC Castellana Grotte - Sir Safety Conad Perugia

18:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: finał gry pojedynczej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Red Bull Air Race: zawody w Fort Worth

20:35 Polsat Sport News, Liga Narodów piłkarzy: Grecja - Estonia

20:35 Ipla, Liga Narodów piłkarzy: Węgry - Finlandia

21:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata: zakończenie sezonu i uroczystość rozdania nagród

22:00 Eleven Sports 1, Red Bull Air Race: zawody w Fort Worth

23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 18 na 19 listopada (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Eleven Sports 2, „#ElevenF1” - magazyn

0:35 Polsat Sport, mecz towarzyski piłkarzy: Hiszpania - Bośnia i Hercegowina

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z10

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...
reklama