reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hity filmowe SPI International w ofercie VOD Play Now

dodano: 2019-08-08 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV

SPI International Oferta Play Now została wzbogacona o kilkadziesiąt hitów filmowych SPI International, dystrybuowanych w Polsce przez Kino Polska TV SA - jednego z największych nadawców telewizyjnych w kraju, właściciela m.in. kanałów naziemnych Stopklatka TV i Zoom TV.

Play Now SPI International Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach umowy zawartej między Kino Polska TV SA (której SPI International jest większościowym udziałowcem), a P4 Sp. z o.o., operatorem sieci komórkowej Play, do oferty Play Now trafiło 50 najlepszych filmów z katalogu SPI. Filmy są dostępne w modelu transakcyjnym VOD (możliwa płatność za dostęp do pojedynczego filmu).

Wśród nich znalazły się m.in. takie tytuły, jak: „Spragnieni życia” (od 1 sierpnia film jest dostępny w prezencie dla wszystkich abonentów Play Now), „Czarny motyl” (Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers), „Szef” (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson), „Magik z Nowego Jorku” (Adam Sandler, Steve Buscemi), „Pierwszy strzał” (Bruce Willis), „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (Sarah Jessica Parker) i „Joker” (Jason Statham, Sofía Vergara).

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, dekoderze Play Now TV Box, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama