reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hity filmowe SPI International w ofercie VOD Play Now

dodano: 2019-08-08 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV

SPI International Oferta Play Now została wzbogacona o kilkadziesiąt hitów filmowych SPI International, dystrybuowanych w Polsce przez Kino Polska TV SA - jednego z największych nadawców telewizyjnych w kraju, właściciela m.in. kanałów naziemnych Stopklatka TV i Zoom TV.

Play Now SPI International Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach umowy zawartej między Kino Polska TV SA (której SPI International jest większościowym udziałowcem), a P4 Sp. z o.o., operatorem sieci komórkowej Play, do oferty Play Now trafiło 50 najlepszych filmów z katalogu SPI. Filmy są dostępne w modelu transakcyjnym VOD (możliwa płatność za dostęp do pojedynczego filmu).

Wśród nich znalazły się m.in. takie tytuły, jak: „Spragnieni życia” (od 1 sierpnia film jest dostępny w prezencie dla wszystkich abonentów Play Now), „Czarny motyl” (Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers), „Szef” (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson), „Magik z Nowego Jorku” (Adam Sandler, Steve Buscemi), „Pierwszy strzał” (Bruce Willis), „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (Sarah Jessica Parker) i „Joker” (Jason Statham, Sofía Vergara).

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, dekoderze Play Now TV Box, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

299 zł Więcej...
reklama