reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wyborcza.pl i Orange Flex ze wspólną akcją

dodano: 2019-11-19 16:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora wyborcza.pl wysokieobcasy.pl Orange Flex „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad” W poniedziałek, 18 listopada br. rozpoczęła się proekologiczna akcja serwisów grupy Agora - wyborcza.pl i wysokieobcasy.pl, przygotowana we współpracy z Orange Flex, pod hasłem „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad”. Internauci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, nie tylko zdobędą wiedzę pozwalającą na co dzień żyć bardziej eko, ale otrzymają także dostęp do treści wyborcza.pl i kod do Orange Flex oraz będą mogli wygrać nagrody w specjalnym konkursie.

Agora wyborcza.pl wysokieobcasy.pl Orange Flex „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Codziennie zostawiamy za sobą ślady: tony metalu, kilogramy plastiku, kłęby smogu. Wyborcza.pl, wysokieobcasy.pl i Orange Flex od 18 listopada br. będą zachęcać wszystkich do bardziej świadomych zachowań i zamiany złych śladów na dobre.

- Wspólnie uczmy się, jak być eko! - przekonują organizatorzy akcji „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad”. - Czytaj, podejmuj wyzwania, wygrywaj nagrody i ratuj planetę! Każdy mały krok się liczy, każdy dobry ślad prowadzi do celu. Razem możemy więcej! - dodają.


W poniedziałek, 25 listopada br. twórcy „Bez śladu” zaproszą internautów do podjęcia pierwszego z wyzwań - bycia bardziej eko w kuchni, czyli np. używania wielorazowych toreb na zakupy czy takiego gotowania, by ograniczyć marnowanie żywności. Tematami kolejnych wyzwań będą m.in. segregowanie śmieci czy podróże w duchu eko.

Aby podjąć wyzwanie, należy zapisać się na newsletter ekologiczny „Bez śladu” na stronie internetowej akcji (przejdź na stronę). Każdy, kto zgłosi się w ten sposób do akcji, otrzyma unikalny kod na prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” z 2-miesięcznym okresem testowym oraz kod promocyjny do Orange Flex (więcej tutaj). Podczas aktywacji usługi Orange Flex przyznaje on bonus w wysokości 50 zł w formie zwrotu pieniędzy na kartę podpiętą do aplikacji.

Akcja potrwa sześć tygodni - od 25 listopada 2019 roku do 6 stycznia 2020 roku. Przez cały ten czas będzie można dołączyć do konkursu, w którym do wygrania są iPhone 11 PRO i Apple Watch'a Series 5.

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba zapisać na newsletter ekologiczny „Bez śladu” na stronie internetowej akcji (przejdź na stronę), zrobić zdjęcie, pokazujące podejmowanie wyzwania „Bez śladu" - umieścić je na Instagramie z hasztagiem „#bezśladu” oraz otagować „@orange_flex” i „@gazeta_wyborcza”. Każde podjęte wyzwanie to dodatkowa szansa na wygraną. Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają konkursowe nagrody.

Akcję „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad” przygotowały wyborcza.pl, wysokieobcasy.pl i Orange Flex.

- „Wyborcza” trzyma rękę na pulsie i pilnuje ekologii. W „Wyborczej na zielono" skupiamy się przede wszystkim na katastrofie klimatycznej, a „Wysokie Obcasy” podpowiadają, jak żyć w duchu zero waste. Z kolei Orange Flex stworzyło usługę, która jest bliska środowisku - np. cały proces aktywacji pakietów przebiega cyfrowo, więc zużycie papieru ograniczono do minimum. Dlatego wspólnie działamy. Wszyscy, którym kondycja planety jest bliska, powinni trzymać się razem

- mówi Jerzy Wójcik, wydawca „Wyborczej”.


Akcja będzie promowana zarówno przez serwisy z grupy Wyborcza.pl, jak i Orange Flex.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...