reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 mln zł na walkę z epidemią od Fundacji Polsat

dodano: 2020-03-31 12:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Fundacja Polsat

Fundacja Polsat Fundacja Polsat podjęła decyzję o kolejnym wsparciu walki z epidemią. Ze środków własnych Fundacja przeznacza 2 mln zł na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia.

Plus Fundacja Polsat Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zostały już złożone zamówienia między innymi na kombinezony, gogle medyczne, maski chirurgiczne, maski KN 95 P2 czy rękawiczki ochronne.
Pierwsze zamówienie jest już realizowane, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu sprzęt dotrze do lekarzy i pielęgniarek będących dzisiaj na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

„Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem” – akcja Telewizji Polsat i Polsat Media
Fundacja bierze również udział w akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media. W czwartek, 2 kwietnia o godz. 18:45 przed głównym wydaniem „Wydarzeń” wyemitowany zostanie specjalny blok reklamowy. Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego, z którego przychód przeznaczony zostanie na rzecz walki z koronawirusem. Każdy bez wychodzenia z domu może wesprzeć najbardziej potrzebujące szpitale i instytucje.

Grupa Polsat przekazuje 2200 tabletów z dostępem do Internetu w ramach akcji #zostańwdomu
Fundacja wzięła również udział w przekazaniu przez Grupę Polsat – sieć Plus i Cyfrowy Polsat – 2200 tabletów dla ponad 400 domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych z 16 województw. Jest to więcej niż początkowo deklarowano, ale udało się pozyskać dodatkowe 200 tabletów dla najbardziej potrzebujących. Dzięki temu w sumie przekazano 2200 tabletów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama