reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Biznes24 HD w ofercie Orange TV

dodano: 2020-04-06 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Biznes24 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w środę, 1 kwietnia br. oferta Orange TV powiększyła się o kanał Biznes24 HD. Stacja dostępna jest w pakietach Komfortowym (IPTV - telewizja kablowa) oraz Extra+ (DTH - telewizja satelitarna) na pozycji numer 30. Dotychczas obecny w tym miejscu kanał Superstacja HD został przeniesiony na pozycję numer 336.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Biznes24 HD poświęcony jest biznesowi, gospodarce oraz ekonomii w Polsce i na świecie. Na antenie Biznes24 HD znajdują się pasma programowe „na żywo” - pokazujące rynkowy dzień, otwarcie i zamknięcie giełdy. Poza tym ramówka obejmuje audycje poradnikowe, edukacyjne i dokumentalne. Przez całą dobę na ekranie wyświetlane są dane rynkowe. Studio stacji mieści się w Warszawie. Za projektem kanału stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz. Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 20 marca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta platformy satelitarnej Orange TV powiększyła się o takie kanały jak TVR, Nuta.tv i Top Kids Jr/Junior Music, natomiast oferta IPTV Orange TV powiększyła się o takie stacje jak TVR HD, NTL Radomsko HD, Adventure HD, Power TV HD, Nuta.tv HD, Top Kids HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Discovery Life HD i Gametoon HD. Ponadto kanały BBC First HD, Comedy Central HD i Paramount Channel HD zmieniły swoje pozycje na liście (więcej tutaj).
 
Twarzą kanału Biznes24 HD jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24
Twarzą kanału Biznes24 HD jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...