reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

15 GB na Wielkanoc od T‑Mobile [wideo]

dodano: 2020-04-08 11:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: T‑Mobile

15-GB-na-Wielkanoc-od-T-Mobile-360px.jpg Wielkanoc to czas spędzany w gronie najbliższych. I choć ze względu na dzielące nas kilometry nadchodzące święta będą inne niż dotychczas, to wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni. Bo być blisko, to więcej niż być w tym samym mieszkaniu, mieście czy kraju. O tym właśnie opowiada wielkanocna odsłona kampanii „Jesteśmy dla Ciebie”, w ramach której T‑Mobile udostępnia klientom 15 GB darmowego internetu w prezencie.

T-Mobile
15 GB na Wielkanoc od T-Mobile 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiele osób nie wyobraża sobie Świąt Wielkanocnych bez obecności rodziny czy przyjaciół. Dzisiejsza sytuacja wymusza jednak pewne ograniczenia w kontaktach z bliskimi. T‑Mobile w swojej najnowszej kampanii reklamowej pokazuje, że pomimo braku możliwości bycia razem tak, wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni. A to wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telekomunikacyjnym i wielkanocnemu pakietowi 15 gigabajtów internetu od T‑Mobile.
Całe święta z gigabajtami

W tym tygodniu opcja dodatkowych gigabajtów od T‑Mobile będzie dostępna dłużej niż zazwyczaj – od piątku, 10 kwietnia, aż do poniedziałku 13 kwietnia do końca dnia. Klienci zainteresowani bezpłatną paczką danych mogą aktywować ją w aplikacji Mój T‑Mobile. Po zleceniu aktywacji pakietu użytkownicy w ciągu 72 godzin otrzymają potwierdzenie. Z kolei klienci ofert na kartę i MIX mogą korzystać z dodatkowego limitu danych przez 7 dni, a w przypadku abonentów paczka ważna jest do wystawienia najbliższej faktury.

Wielkanocny spot T‑Mobile, będący częścią kampanii „Jesteśmy dla Ciebie”, podobnie jak poprzedni, był nagrywany zdalnie, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Efekty pracy ekipy produkcyjnej można oglądać od 8 do 13 kwietnia w telewizji, internecie oraz social mediach. Akcję przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile oraz zespół agencji  DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi agencja VMLY&R, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Spot wyreżyserował Tomasz Knittel. Produkcję zrealizował dom produkcyjny Papaya Films, za postprodukcję odpowiada studio Xantus, a za dźwięk – studio Juice.

Aby w tym niełatwym czasie wspierać kompleksowo klientów, T‑Mobile realizuje szereg działań można pod hasłem „Jesteśmy dla Ciebie”. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/dlaciebie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...