reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Linia życia” w maju w AXN

dodano: 2020-04-21 23:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN „Linia życia” Ostre kino akcji w maju br. w AXN. W maju br. w AXN Kiefer Sutherland (aktora można aktualnie zobaczyć w serialu „Designated Survivor” na antenach kanałów AXN i AXN Black) i Nina Dobrev będą badać śmierć kliniczną w niebezpiecznych eksperymentach w filmie „Linia życia” („Flatliners”). W obsadzie pojawią się także Ellen Page, Diego Luna, Jamesa Norton i Kiersey Clemons. Premiera filmu „Linia życia” odbędzie się w sobotę, 9 maja br. o godz. 20:00 w stacji AXN.

AXN „Linia życia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Linia życia” to film nawiązujący do kinowego hitu z lat 90. ubiegłego wieku o tym samym tytule (więcej tutaj i tutaj). Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”.

W filmie widzowie zobaczą Ellen Page, Diego Lunę, Ninę Dobrev, Jamesa Nortona, Kiersey Clemons oraz Kiefera Sutherlanda (aktora można aktualnie zobaczyć w serialu „Designated Survivor” na antenach kanałów AXN i AXN Black - więcej tutaj), który wystąpił w oryginale z lat 90. ubiegłego wieku. Premiera filmu „Linia życia” odbędzie się w sobotę, 9 maja br. o godzinie 20:00 w AXN.
 
Nina Dobrev w filmie „Linia życia”, foto: Sony Corporation
Nina Dobrev w filmie „Linia życia”, foto: Sony Corporation


„Linia życia” - emisja w sobotę, 9 maja 2020 roku o godz. 20:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...