reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Treści wyborcza.pl promocyjnie w T-Mobile

dodano: 2020-06-18 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” Od czwartku, 18 czerwca br., dzięki współpracy dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora) i operatora T-Mobile, klienci sieci będą mogli aktywować bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do pakietu podstawowego w ramach prenumeraty cyfrowej dziennika i korzystać z treści na wyborcza.pl (z publikacjami m.in. z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego” czy „Ale Historii”, wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej”). Specjalna usługa jest dostępna w aplikacji „Mój T-Mobile” do czwartku, 2 lipca br.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od czwartku, 18 czerwca br. klienci T-Mobile będą mogli skorzystać z kolejnej usługi na promocyjnych warunkach. Tym razem to dostęp do serwisów internetowych „Gazety Wyborczej”: wyborcza.pl - z publikacjami m.in. z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego” czy „Ale Historii”, wysokieobcasy.pl (więcej tutaj) oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej”. Z treściami dostępnymi na tych stronach użytkownicy będą mogli zapoznać się przez 2 miesiące za darmo za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfona.

Aby skorzystać z kodu umożliwiającego aktywację usługi, należy zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i skopiować kod, który będzie tam dostępny do czwartku, 2 lipca br., a aktywować go można do czwartku, 16 lipca br. Następnie wystarczy założyć konto w serwisie wyborcza.pl, wpisać kod promocyjny i przez dwa miesiące korzystać bezpłatnie z dostępu do treści „Gazety Wyborczej”. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie, jednak użytkownik może zrezygnować z subskrypcji na minimum 48 godziny przed zakończeniem okresu bezpłatnego.

Dodajmy, że od środy, 11 marca br. klienci sieci Orange Polska mogą połączyć swój rachunek za telefon z rachunkiem za prenumeratę cyfrową dziennika „Gazeta Wyborcza”, w opcji „Dolicz do rachunku Orange” (więcej tutaj), od środy, 18 marca br. abonenci sieci Play (P4) mogą zrobić to samo w usłudze „Zapłać z Play” (więcej tutaj), a od wtorku, 5 maja br. abonenci sieci Plus (Cyfrowy Polsat) mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową dziennika „Gazeta Wyborcza” razem ze swoim rachunkiem za telefon w usłudze „Zapłać z Plus” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...