reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVP Kultura 2 już nadaje

dodano: 2020-06-26 01:43 | aktualizacja: 2020-06-26 16:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/TVP

TVP Kultura 2 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w piątek, 26 czerwca br. nadawanie rozpoczął nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Kultura 2. Program stacji można oglądać w TVP Stream zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji TVP VOD oraz w HbbTV na MUX 8, między godzinami 12:00 a 0:00. Pierwszym programem emitowanym w TVP Kultura 2 jest „Zakochaj się w Polsce” prowadzony przez Tomasza Bednarka. TVP Kultura 2 jest kanałem bezpłatnym.

TVP Kultura 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce kanału TVP Kultura 2 widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, koncerty, przedstawienia teatralne, spektakle operowe czy programy publicystyczne. Oferta ta ma być uzupełnieniem dla obecnej na rynku od 2005 roku stacji TVP Kultura.
 

- Po uruchomieniu programu streamingowego TVP Kultura 2 równocześnie włączamy go do usługi telewizji hybrydowej. Dzięki temu kanał będzie dostępny nie tylko na komputerach czy tabletach, ale również na telewizorach z dostępem do Internetu. To kolejny etap naszej strategii otwarcia na nowoczesne technologie umożliwiające dotarcie do jak najszerszej widowni - podkreśla Grzegorz Płaza, dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP.

TVP Kultura to kanał o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą filmy, seriale, programy rozrywkowe, koncerty, spektakle, dokumenty, reportaże, programy informacyjne czy publicystyczne. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2005 roku. W 2019 roku Telewizja Polska uruchomiła TVP Kultura w wysokiej rozdzielczości (TVP Kultura HD). Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. Dostęp do stacji (w SD i/lub HD) mają abonenci Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy ósmego multipleksu (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

Na początku czerwca br. nadawca poinformował o planach uruchomienia stacji TVP Kultura 2 (więcej tutaj i tutaj).
 
Program „Zakochaj się w Polsce” na TVP Kultura 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...