reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTL Radomsko zmieni nazwę na TVC

dodano: 2020-07-31 15:40 | aktualizacja: 2020-07-31 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

NTL NTL Radomsko zmieni nazwę, by lepiej określać grupę docelową tej telewizji, którą są nie tylko mieszkańcy Radomska. Jej nowy właściciel, Michał Winnicki Entertainment, planuje rebranding NTL Radomsko na TVC. Jednocześnie nadawca kanału, spółka NTL Radomsko, zmieniła nazwę na MWE Broadcast.

NTL Radomsko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVC będzie czymś w rodzaju TV Centrum - Telewizji Centrum, czyli telewizji z centrum Polski. Jak wyjaśnia press.pl Michał Winnicki, celem jest jasne zakomunikowanie widzom, że ten kanał to nie tylko Radomsko, ale centrum województwa łódzkiego, centrum Polski.
 

- Wiem, że można zrobić dobry i ciekawy kanał lokalny, ciekawy dla widza z całej Polski, czego doskonałym przykładem jest telewizja TVS ze Śląska - powiedział Michał Winnicki (za press.pl).

Dodajmy, że od połowy lipca br. NTL Radomsko nie emituje serwisu informacyjnego „Kurier” i „Rozmowy dnia”, choć jak zapewnia Winnicki, przerwa w produkcji lokalnej zaplanowana jest tylko na okres wakacji.

NTL jest dostępny m.in. w lokalnym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX L3 w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie i Łodzi (k. 36 - 594 MHz). Operatorem multipleksu i właścicielem NTL Radomsko przez wiele lat była spółka o tej samej nazwie, jednak we wrześniu 2019 roku została ona sprzedana przez grupę TVN Discovery Polska do Michał Winnicki Entertainment i MWE Teleport. Kanał NTL można również odbierać w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E oraz w wybranych sieciach kablowych i IPTV.

W ostatnim czasie w portfolio kanałów MWE zaszły pewne zmiany. TO!TV przeszedł 15 lipca rebranding na Gold TV, w planach jest zmiana nazwy TVR na Home TV, natomiast 1 sierpnia uruchomiona zostanie nowa telewizja telezakupowa Super TV.

Poza NTL Radomsko, Gold TV, TVR i Super TV, Michał Winnicki poprzez swoje spółki odpowiada także za następujące stacje telewizyjne: Power TV, Nuta.TV, Adventure HD, Top Kids, Top Kids Jr (Junior Music), Ultra TV 4K, Biznes24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama