reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska z kanałami 4K w ofercie

dodano: 2020-08-26 08:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (d107)/satkurier.pl

UPC Polska Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) powiększyła się o kolejne kanały, takie jak Ultra TV HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Insight TV UHD i wPolsce.pl 4K. Dodajmy, iż abonenci sieci UPC Polska mieli już dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki. Udostępnienie przez operatora kanałów 4K ma związek z wprowadzeniem przez niego do oferty dekodera UPC 4K TV Box.

UPC Polska
UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Ultra TV HD znalazł się na pozycjach 421. (dekodery Kaon i Horizon) oraz 164. (dekoder Mediabox), w pakietach Max i Horizon Go, Ultra TV 4K - na pozycji 421. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, Funbox UHD - na pozycji 252. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, Insight TV UHD - na pozycji 422. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, a wPolsce.pl 4K - na pozycji 121. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go. Dodajmy, iż abonenci sieci UPC Polska mieli już - od 2018 roku - dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD - na pozycjach 121. - dekodery Kaon i Horizon, oraz 339. - dekoder Mediabox, w pakietach Max i Horizon Go) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Udostępnienie przez operatora kanałów 4K ma związek z wprowadzeniem przez niego do oferty dekodera UPC 4K TV Box (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska powiększyła się o takie kanały jak Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Biznes24 HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj), Red Carpet TV HD (więcej tutaj), TVP Kultura HD (więcej tutaj), Polo TV HD (więcej tutaj), TVR HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Erox HD i Eroxxx HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...