reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska z kanałami 4K w ofercie

dodano: 2020-08-26 08:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (d107)/satkurier.pl

UPC Polska Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) powiększyła się o kolejne kanały, takie jak Ultra TV HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Insight TV UHD i wPolsce.pl 4K. Dodajmy, iż abonenci sieci UPC Polska mieli już dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki. Udostępnienie przez operatora kanałów 4K ma związek z wprowadzeniem przez niego do oferty dekodera UPC 4K TV Box.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Ultra TV HD znalazł się na pozycjach 421. (dekodery Kaon i Horizon) oraz 164. (dekoder Mediabox), w pakietach Max i Horizon Go, Ultra TV 4K - na pozycji 421. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, Funbox UHD - na pozycji 252. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, Insight TV UHD - na pozycji 422. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go, a wPolsce.pl 4K - na pozycji 121. (dekoder UPC 4K TV Box), w pakietach Max i Horizon Go. Dodajmy, iż abonenci sieci UPC Polska mieli już - od 2018 roku - dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD - na pozycjach 121. - dekodery Kaon i Horizon, oraz 339. - dekoder Mediabox, w pakietach Max i Horizon Go) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Udostępnienie przez operatora kanałów 4K ma związek z wprowadzeniem przez niego do oferty dekodera UPC 4K TV Box (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska powiększyła się o takie kanały jak Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Biznes24 HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj), Red Carpet TV HD (więcej tutaj), TVP Kultura HD (więcej tutaj), Polo TV HD (więcej tutaj), TVR HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Erox HD i Eroxxx HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama