reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CANAL+ BOX 4K - dekoder Android TV już w sprzedaży

dodano: 2020-10-29 07:37 | aktualizacja: 2020-11-06 22:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ BOX 4K 29 października br. CANAL+ wprowadził do oferty nowy dekoder - CANAL+ BOX 4K (model HY4001). Jest to urządzenie wspierające technologię 4K HDR, oparte o system operacyjny Android TV (9.0), posiadające dodatkowo głowicę DVB-T/T2. CANAL+ BOX 4K dedykowany jest usłudze prepaid CANAL+ telewizja przez internet. CANAL+ udostępnił redakcji satkurier.pl testowy egzemplarz dekodera CANAL+ BOX 4K.

satkurier.pl
CANAL+ BOX 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ BOX 4K oferuje dostęp do wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet, około 30 kanałów naziemnej telewizji cyfrowej (po podłączeniu anteny), aplikacji Premiery CANAL+ z hitami kinowymi do wypożyczenia, Netflix oraz setek innych aplikacji ze sklepu Google Play.
 
Bogata biblioteka VOD usługi CANAL+ telewizja przez internet, źródło: satkurier.pl

Do tej pory z CANAL+ telewizja przez internet można było korzystać przez aplikację na urządzenia z systemami Android i iOS oraz Android TV i Apple TV czy w przeglądarkach internetowych. Teraz z CANAL+ telewizja przez Internet można korzystać także na dedykowanym dekoderze Android TV - CANAL+ BOX 4K.

Dowiedz się więcej na temat usługi CANAL+ telewizja przez internet (pakiety, ceny, kanały).

Jak informuje CANAL+, w najbliższych tygodniach do oferty CANAL+ telewizja przez internet dołączone zostaną treści 4K HDR.

CANAL+ BOX 4K – najważniejsze cechy
 

CANAL+ BOX 4K wyposażony jest w autorski launcher oparty o serwis CANAL+ telewizja przez internet. Na CANAL+ BOX 4K preinstalowana jest aplikacja Premiery CANAL+ ze stale aktualizowaną listą hitów filmowych do wypożyczenia (obecnie ponad 800), a także aplikacja Netflix.
 
Strona główna, źródło: satkurier.pl

Nowy dekoder działa w oparciu o system Android TV w wersji 9.0 i w pełni korzysta z jego udogodnień – posiada prosty i intuicyjny interfejs, pozwala na pobieranie aplikacji i gier ze sklepu Google Play, obsługę smartfonem czy strumieniowe przesyłanie z wykorzystaniem Google Cast.
 
CANAL+ BOX 4K, źródło: satkurier.pl

Urządzenie wspiera popularne formaty audio i wideo oraz standard 4K HDR (HDR10 i HLG). CANAL+ BOX 4K posiada również certyfikację Netflix, co gwarantuje bezproblemową aktywację, obsługę i odtwarzanie treści, w tym również 4K.
 
Skrócona instrukcja obsługi, źródło: satkurier.pl

CANAL+ BOX 4K można podpiąć do dowolnej sieci internetowej – bezprzewodowo (Wi-Fi) lub kablem (Ethernet). Urządzenie zostało wyposażone w 4-rdzeniowy procesor Amlogic S905X2 1,8 GHz (ARM Cortex-A53), 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci flash, port HDMI 2.0 i USB 2.0, cyfrowe optyczne wyjście audio S/PDIF, głowicę DVB-T/T2 H.265/HEVC oraz gniazdo antenowe, które po podpięciu anteny pozwala rozszerzyć listę dostępnych w serwisie kanałów o kanały naziemnej telewizji cyfrowej. Dekoder wspiera Bluetooth BTLE 4.2, WiFi 802.11ac 2x2 Dual Band 2,4 GHz & 5 GHz. Jego wymiary to 17,5 x 12,5 x 3,5 cm.
​​
Panel tylny CANAL+ BOX 4K, źródło: satkurier.pl

Minimalistyczny pilot dołączony do zestawu łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i pozwala m.in. na głosowe wyszukiwanie treści dostępnych w CANAL+ telewizja przez internet. Niewielkie wymiary dekodera pozwalają zabrać go w dowolne miejsce i korzystać z telewizji i centrum rozrywki np. na wakacjach czy wyjazdach poza domem.
 
Wyszukiwanie głosowe, źródło: satkurier.pl
Wyniki wyszukiwania głosowego, źródło: satkurier.pl

Producentem dekodera jest chińska firma Shenzhen Skyworth Digital Technology Co., Ltd.
 
Zawartość zestawu

CANAL+ BOX 4K – ceny i promocje

Dekoder CANAL+ BOX 4K jest obecnie oferowany bez umowy w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet.

W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ (wartość 135 zł) bez dodatkowych opłat na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć na dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji przygotowanej z okazji premiery urządzenia. Aby skorzystać z promocji, należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Oznacza to, że w cenie 299 zł klient otrzymuje CANAL+ BOX 4K na własność i dostęp do pełnej oferty CANAL+ telewizja przez internet z kanałami CANAL+, CANAL+ Sport, HBO czy Eleven Sports nawet do 3 miesięcy bez opłat. I co istotne - nie jest związany z CANAL+ żadną umową.

Już niebawem w ofercie CANAL+ mają pojawić się również dedykowane oferty na dekoder w opcji ze zobowiązaniem.
 
Odkrywaj, źródło: satkurier.pl

Z oferty CANAL+ telewizja przez internet standardowo można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie. Kupując dekoder CANAL+ BOX 4K, użytkownik otrzymuje na stałe możliwość korzystania z jednego dodatkowego ekranu.

W najbliższych dniach dekoder trafi do sprzedaży w Punktach Obsługi i Sprzedaży CANAL+ oraz do oferty wybranych sklepów z elektroniką.

Raport z testów dekodera CANAL+ BOX 4K będzie można znaleźć w numerze SAT Kuriera 11-12/2020 już na początku grudnia.
 
Opakowanie CANAL+ BOX 4K, źródło: satkurier.pl
Telewizja na żywo, źródło: satkurier.pl
Kanały naziemnej telewizji cyfrowej, na osobnej zakładce, źródło: satkurier.pl
Menu Więcej, źródło: satkurier.pl
Streaming, źródło: satkurier.pl
8-godzinne Backward EPG, źródło: satkurier.pl
Opis audycji, źródło: satkurier.pl
Zmiana ścieżki audio, źródło: satkurier.pl
Funkcja Picture in Picture (PiP), źródło: satkurier.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...