reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Świąteczne promocje Canal+ z dekoderami 4K za 1 zł

dodano: 2020-11-04 15:53 | aktualizacja: 2020-11-04 17:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

CANAL+ CANAL+ ruszył ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K - 4K UltraBOX+ oraz CANAL+ BOX 4K - w promocyjnych cenach.

CANAL+
CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej dekoder 4K UltraBOX+ można promocyjnie aktywować za 1 zł w nowym pakiecie OPTIMUM+ oraz OPTIMUM+ z CANAL+ i nie płacić za jego wynajem przez cały okres obowiązywania umowy.

W pakiecie OPTIMUM+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD), 34 kolekcje VOD, w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają również dostęp do sześciu kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat.

W pakiecie OPTIMUM+ z CANAL+ klienci znajdą dodatkowo 11 kanałów z rodziny CANAL+ z najlepszym sportem (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, żużel, NBA i wiele innych) oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD. Miesięczna cena za pakiet wyniesie 99,99 zł. Z pakietem OPTIMUM+ z CANAL+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie. Oba pakiety można rozszerzyć o dostęp do 27 dodatkowych kanałów za 10 zł miesięcznie.

Teraz wybierając pakiety telewizji satelitarnej klienci zyskają dodatkowo możliwość korzystania z serwisu CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach w zakresie posiadanej oferty satelitarnej bez dodatkowych opłat i limitu godzin.
 
Pakiety satelitarne

Świąteczna oferta CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K

CANAL+ telewizja przez internet to serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Z CANAL+ telewizji przez internet można korzystać na wielu urządzeniach: telefonach z systemem iOS i Android, telewizorach Android TV, Apple TV, przeglądarkach internetowych oraz dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX 4K.

W ramach promocji świątecznej klienci mogą skorzystać z oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet oferowanego z nowym dekoderem CANAL+ BOX 4Kw zobowiązaniu lub bez zobowiązania.

W opcji bez zobowiązania dekoder CANAL+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ telewizja przez internet bez dodatkowych opłat na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć na dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji. Aby skorzystać z promocji, należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Wybierając ofertę ze zobowiązaniem klienci otrzymują CANAL+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu „na start” (najtańsza konfiguracja to FUN&INFO + KIDS za 35 zł/mies.):

• FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox (50 zł/mies.)

• SPORT – stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. W pakiecie dostępny jest także żużel (w tym m.in. PGE Ekstraliga - najlepsza żużlowa liga świata), F1, piłka ręczna, NBA, Basketball Champions League, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD (50 zł/mies.)

• FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł/mies.)

• KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł/mies.)


Klienci decydujący się na ofertę CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K będą mogli korzystać z serwisu na trzech ekranach w tym samym momencie oraz logować się i oglądać treści na wszystkich innych platformach, na których dostępna jest usługa (telefony, Android TV, Apple TV).

Dowiedz się więcej na temat dekodera CANAL+ BOX 4K.


Dotyczy ofert z zobowiązaniem na 24 miesiące.
Najem w cenie 0 zł/mies. dotyczy dekodera 4K UltraBOX+ bez dysku (cena za najem dysku 1TB wynosi 5 zł/mies.)
Ceny pakietów telewizji satelitarnej uwzględniają rabaty: 5 zł/mies. za zgody marketingowe oraz 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność
Możliwość pobrania aplikacji na CANAL+ BOX 4K nie oznacza uzyskania dostępu do oferty płatnej innych dostawców, świadczonej za pośrednictwem tych aplikacji.
Szczegóły i warunki promocji na stronie canalplus.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...