reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Cieplutkie piątki” i filmy o Rockym w grudniu w TNT

dodano: 2020-11-17 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W grudniu br. kanał TNT poleca widzom - w ramach cyklu „Wielkie kino” takie filmy jak „Ludzie honoru”, „Troja” , „Powódź”, „Podróż na Tajemniczą Wyspę” i „Rocky”, w ramach pasma „Cieplutkie piątki” takie produkcje jak „Dirty Dancing”, „Amatorzy sportu”, „W krzywym zwierciadle: Wakacje” i „Stań przy mnie”, a w ramach pasma „Rocky za Rockym” takie filmy jak „Rocky”, „Rocky 2”, „Rocky 3”, „Rocky 4”, „Rocky 5” i „Rocky Balboa”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2020 roku w ofercie kanału TNT:

„Wielkie kino”:
emisja: w środy o 21:00
- Program grudniowej odsłony cyklu „Wielkie kino” to same największe produkcje światowej kinematografii. Na widzów TNT czekają obrazy z plejadą światowych gwiazd, a wśród nich m.in. Jack Nicholson, Tom Cruise, Demi Moore, Brad Pitt, Diane Kruger czy Vanessa Hudgens. W programie opowieść o jednej z największych walk w dziejach ludzkiej historii, familijna komedia o poszukiwaniach na nieznanej wyspie czy śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Cykl rozpocznie seans filmu „Ludzie honoru” (emisja w środę, 2 grudnia br. o godzinie 21:00). To opowieść o śledztwie i odpowiedzialności, w której następują nieoczekiwane zwroty akcji. Dwoje adwokatów, Danny Kaffe (w tej roli Tom Cruise) i JoAnne Galloway (Demetria Gene Guynes „Demi Moore”), muszą rozwiązać sprawę zabójstwa żołnierza. Oskarżono o nie dwóch innych żołnierzy, których głównym motywem mogła być bezduszna zemsta na niepokornym koledze. Jednak śledczy na początku będą musieli stawić czoła stanowczemu i złośliwemu dowódcy, Nathanowi Jessupowi (Jack Nicholson). Sprawa stanie się dla nich największym testem wytrwałości i determinacji (więcej tutaj).

Jak czytamy w opisie, „Troja” (emisja w środę, 9 grudnia br. o godzinie 21:05) jest jednym z najpopularniejszych filmów o mitycznych wojnach. To nowoczesna ekranizacja epopei Homera ze spektakularnymi bitwami i brawurowymi występami gwiazd Hollywood. W rolę legendarnego Achillesa, który jako jedyny może pokonać potężnych wojowników Troi, z Hektorem na czele (Eric Bana), wcielił się Brad Pitt. Achilles nie chce należeć do armii nacierającej na Troję, jednak udaje się na miejsce bitwy, aby zdobyć glorię i chwałę. Choć pierwotnym powodem do ataku było porwanie Heleny (Diane Kruger) przez Parysa (Orlando Bloom), dla greckich królów jest to doskonała okazja do podbicia miasta, którym zawsze chcieli władać (więcej tutaj).

„Powódź” (emisja w środę, 16 grudnia br. o godzinie 21:00) to obraz o nadciągającym kataklizmie i trudnych decyzjach, które muszą podjąć ludzie mierzący się z nieposkromionymi siłami natury. Do amerykańskiego miasta zmierza ogromna powódź. Kiedy większość mieszkańców w pośpiechu się ewakuuje i szuka schronienia, kilku bohaterów postanawia wykraść pieniądze z banku. Pracownicy placówki robią wszystko, żeby ochronić zebrane pieniądze, lecz grupa przestępcza pod wodzą Jima (Morgan Freeman), uskutecznia napad i chce je przejąć. Jednak konwojent Tom (Christian Slater) nie odda łatwo przewożonych środków. Komu z bohaterów uda się wygrać nierówną bitwę o fortunę? Czy powódź popsuje im szyki?

Jak zapowiada nadawca, widzowie TNT będą mogli liczyć na dobry humor dzięki seansowi familijnej komedii „Podróż na Tajemniczą Wyspę” (emisja w środę, 23 grudnia br. o godzinie 21:00). Główny bohater, Sean (Josh Hutcherson), poszukuje zaginionego dziadka (Michael Caine). Podejrzewa, że mężczyzna znajduje się na ukrytej wyspie i postanawia zorganizować akcję ratunkową. W ekipie znajduje się ojczym Seana (Dwayne Johnson), pilot helikoptera i jego córka (Vanessa Hudgens). Szybko zorientują się, że wyspa jest niezwykła. Czekają tam na nich niespotkane wcześniej stworzenia i wiele niespodzianek (więcej tutaj).

Ostatni film w grudniowej odsłonie „Wielkiego kina” to „Rocky” (emisja w środę, 30 grudnia br. o godzinie 21:05). Ta klasyczna już opowieść o pasji i determinacji pokazuje historię boksera, który otrzymuje szansę od losu i bierze udział w walce z Apollo Creedem, jednym z najsłynniejszych sportowców w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Walka jest dla Rocky’ego przepustką do nowego życia i świetlanej przyszłości, choć wciąż będzie musiał się postarać, aby zdobyć serce ukochanej. „Rocky” to idealne odzwierciedlenie amerykańskiego snu: „od pucybuta do milionera” (więcej tutaj i tutaj).

„Cieplutkie piątki”:
emisja: w piątki (od 4 grudnia br.) o 21:00
- Grudniowy cykl filmów TNT sprawi, że widzowie w mig zapomną o ponurej pogodzie i dojmującym zimnie. „Cieplutkie piątki” to zestaw seansów, które rozgrzeją nawet największych zmarzluchów! Hity światowego kina czekają na widzów w każdy piątek. W programie kultowy obraz o pasji do tańca, film o młodych miłośnikach sportu czy klasyczna komedia z Chevym Chasem - zapowiada nadawca.

Cykl rozpocznie „Dirty Dancing” (emisja w piątek, 4 grudnia br. o godzinie 21:00). Szesnastoletnia dziewczyna Frances, zwana Baby (Jennifer Grey), wybiera się z rodziną na wakacje. W kurorcie poznaje tajemniczego Johnny’ego (Patrick Swayze), który jest nauczycielem tańca. Razem z partnerką Penny, Johnny przygotowuje taneczne show, którego nie zapomni żadna osoba wypoczywająca w ośrodku. Niespodziewany tok wydarzeń sprawia, że jego partnerka nie może zatańczyć. Baby spróbuje ją zastąpić, lecz będzie musiała pokonać wiele trudności... Czy mimo różnicy charakterów, bohaterów połączy coś więcej niż wspólny występ (więcej tutaj)?

„Amatorzy sportu” (emisja w piątek, 11 grudnia br. o godzinie 21:00) to również opowieść o zaangażowaniu. Pierwszoplanowa postać to chłopiec Scotty (Tom Guiry), którego największym marzeniem jest zostanie zawodnikiem baseballu. Przeprowadza się z rodzicami do nowej okolicy, a tam los zacznie mu sprzyjać - poznaje niezwykle utalentowanego gracza, Rodrigueza (Mike Vitar), który uczyni Scotty’ego swoim protegowanym. Marzenie bohatera zaczyna się spełniać. - To pełna ciepła familijna komedia o przygodach grupy dzieciaków, która łączy przyjaźń i miłość do baseballa - zapowiada nadawca. 

Jak zapewnia nadawca, wielbiciele komedii ucieszą się również na seans filmu „W krzywym zwierciadle: Wakacje” (emisja w piątek, 18 grudnia br. o godzinie 21:00). To kolejna część serii z Chevym Chasem w roli głównej, uwielbiana przez widzów na całym świecie. Tym razem rodzina Griswoldów wybierze się do parku rozrywki Walley World. Planują idealny odpoczynek i sielankową wyprawę, a długa podróż do parku ma stać się wielką przygodą. Podczas wyprawy nie zabraknie wrażeń, jednak bieg zdarzeń całkowicie zaskoczy Griswoldów… czy uda im się dotrzeć do wesołego miasteczka (więcej tutaj)?

„Cieplutkie piątki” zakończy film „Stań przy mnie” (emisja w piątek, 25 grudnia br. o godzinie 21:10). Nakręcono go na podstawie opowiadania mistrza horrorów i thrillerów, Stephena Kinga. Jak zapewnia nadawca, film wiernie oddaje literacki kunszt pisarza - widzowie TNT mogą liczyć na to, że obraz będzie trzymał w napięciu. Grupa nastolatków postanawia odnaleźć ciało swojego zmarłego przyjaciela. Odważni bohaterowie są gotowi stawić czoła przeciwnościom, aby prześcignąć innych poszukiwaczy. Kto pierwszy odnajdzie ciało zaginionego chłopca, ten zyska wielką sławę. Czy nastolatkom uda się zrealizować plan (więcej tutaj)?

„Rocky za Rockym”:
emisja: w czwartek, 31 grudnia br. o 15:35
- Sylwestrową noc warto świętować z najlepszym kinem rozrywki i zacząć Nowy Rok z przytupem. Dlatego TNT przygotowało sylwestrowo-noworoczny maraton z Rockym. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wszystkie części opowieści o utalentowanym bokserze, a także ostatni rozdział cyklu, nakręcony już na początku XXI wieku - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Pierwsza część serii, „Rocky” (emisja w czwartek, 31 grudnia br. o godzinie 15:35), pozwala poznać tego skonfliktowanego bohatera bliżej. Rocky (Sylvester Stallone) jest amatorskim bokserem, zajmuje się głównie niszowymi walkami w słabo opłacanych klubach. Choć jego życie nie jest usłane różami, nie poddaje się i robi co w jego mocy, aby realizować swoją pasję. Pewnego dnia otrzymuje szansę od losu - może stoczyć walkę z bokserskim mistrzem, Apollo Creedem (Carl Weathers). Zrobi też wszystko, aby udowodnić Adrian (Talia Shire), że jest miłością jego życia.

„Rocky 2” (emisja w czwartek, 31 grudnia br. o godzinie 17:55) to sequel przygód boksera. Spotykamy Rocky’ego, kiedy oświadczył się ukochanej - młoda para planuje swój ślub. Choć bohater chce poświęcić się rodzinie i zacząć spokojne życie, bokserska przeszłość nie pozwoli mu uciec od siebie. Potężny przeciwnik, Apollo Creed, zażąda okazji do rewanżu za poprzednią przegraną walkę. Na domiar złego, wskutek niespodziewanych wydarzeń, Rocky będzie musiał wrócić do pracy fizycznej. Czy podniesie się z kryzysu i ponownie udowodni, że jest jednym z najlepszych bokserów?

„Rocky 3” (emisja w czwartek, 31 grudnia br. o godzinie 20:20) pokaże, że przeciwnicy nie muszą pozostać wrogami na zawsze. W trzeciej części filmowej serii bokser straci swojego trenera, który umrze. Sam Rocky stał się nieco opieszały, a sława i wielkie bogactwo sprawiły, że rozleniwił się na treningach i walkach. Śmierć trenera Mikego i przegrane z własnej winy walki wpędzają bohatera w kolejny kryzys. Niespodziewanie na ratunek przyjdzie mu były przeciwnik Apollo Creed, który postanowi trenować Balboę. Wspólnie opracowują plan powrotu byłej gwiazdy walk na szczyt.

Bohater powróci do fascynujących starć w kolejnym filmie z serii, jakim jest „Rocky 4” (emisja w czwartek, 31 grudnia br. o godzinie 22:20). Tym razem wybierze się do Związku Radzieckiego, aby tam stoczyć walkę z największym mistrzem boksu w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Złowieszczy Drago (Dolph Lundgren) wydaje się przeciwnikiem nie do pokonania, jednak Rocky nie podda się i zrobi wszystko, aby wygrać jedną z najtrudniejszych walk swojego życia. Ma wyjątkową motywację - chce pomścić legendarnego Apollo Creeda, który poległ w walce z sowieckim liderem wagi ciężkiej.

W nocy z czwartku na piątek, z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2020 roku o godzinie 0:05 kanał TNT pokaże film „Rocky 5”.

Noworoczny maraton zakończy seans filmu „Rocky Balboa” (emisja w nocy z czwartku na piątek, z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2020 roku o godzinie 2:00), który został nakręcony w 2006 roku i pozwala widzom spotkać bohatera wiele lat po zakończeniu wydarzeń czwartej części serii. Rocky ma 50 lat i zrezygnował z kariery bokserskiej na rzecz statecznego życia. Zajmuje się prowadzeniem knajpy i stara się stworzyć relację z synem - jest to tym trudniejsze po śmierci jego żony. Rocky zaczyna pogrążać się w smutku, lecz wtedy dostaje kolejną szansę od losu, aby wyjść z kryzysu: jeden z najpopularniejszych młodszych bokserów rzuca mu wyzwanie stoczenia walki. Balboa rozpoczyna trudną drogę treningów i powrotu na szczyt.
 
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: Ron Phillips/New Line Productions, Inc./WBITV
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: Ron Phillips/New Line Productions, Inc./WBITV
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV
Tom Cruise i Demetria Gene Guynes „Demi Moore” w filmie „Ludzie honoru”, foto: Columbia Pictures/Everett Co/Everett Collection
Tom Cruise i Demetria Gene Guynes „Demi Moore” w filmie „Ludzie honoru”, foto: Columbia Pictures/Everett Co/Everett Collection


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...