reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

1.12 TVR zmieni nazwę na Home TV

dodano: 2020-11-20 07:27 | aktualizacja: 2020-11-20 10:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Home TV We wtorek, 1 grudnia br. dojdzie do zapowiadanej wcześniej zmiany w portfolio kanałów Michała Winnickiego - tego dnia funkcjonujący na rynku od 2010 roku kanał TVR zmieni nazwę na Home TV. Stacja po tej modyfikacji ma być dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co TVR, a więc na listach Platformy CANAL+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie w wybranych multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

TVP
Home TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja TVR rozpoczęła emisję w 2010 roku na podstawie zmienionej koncesji kanału TVC, przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na początku 2008 roku. Dodajmy, iż stacja TVC nigdy nie rozpoczęła nadawania. Od 2013 roku kanał TVR dostępny jest w wysokiej rozdzielczości (TVR HD). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W 2016 roku podpisana została umowa przejęcia większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media przez Michała Winnickiego, właściciela szczecińskiej firmy Michał Winnicki Entertainment. Nova Media (obecnie jako MWE Media) to spółka, która wygrała przetarg na nabycie przedsiębiorstwa TVR od syndyka masy upadłościowej. TVR to kanał o charakterze uniwersalnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy dokumentalne, magazyny motoryzacyjne, kulinarne, muzyczne, sportowe, podróżnicze czy przyrodnicze.

W ofercie Home TV będą m.in. serie porad i dokumentów związanych z projektowaniem wnętrz, remontami i metamorfozami domów, a także ogrodnictwem i tematyką kulinarną.

Kanał Home TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

Home TV prezentować będzie programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje. W ramówce znajdą się również programy kulinarne, w których widzowie będą mogli zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów.

Dzięki Home TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.


W ramówce Home TV będzie można znaleźć takie pozycje, jak: „Front od nowa”, „Działkowe życie”, „Wielka przebudowa”, „Łowcy nieruchomości”, „Budowlańcy na medal”, „Malownicze ogrody Europy”, „Ogród bez tajemnic”, „ABC designu” i „Przepis na ogród”.

Dodajmy, iż 8 lipca br. nadawca otrzymał od KRRiT zgodę na zmianę nazwy TVR na Home TV (więcej tutaj). Stacja po tej modyfikacji ma być dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co TVR, a więc na listach Platformy CANAL+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie w wybranych multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...