reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-23 - 2021-06-24 - 2021-06-25

16-18.01 Polsat Sport: UFC, mistrzostwa i magazyny

dodano: 2021-01-16 06:24 | aktualizacja: 2021-01-16 11:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 16-17 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Rajd Dakar, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Supercopa de España, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), biatlon, bobsleje, skeleton, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) i „Cyberpunk 2077”.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Rajd Dakar (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj i tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Supercopa de España (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj) i „Cyberpunk 2077” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 stycznia (sobota)

5:40 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport

9:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:07 „Antoni Czortek - pięściarz z Auschwitz” - reportaż, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:35 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 3000 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:55 2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

13:05 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

13:05 skeleton: Puchar Świata, Ipla

13:25 Sky Bet Championship: Middlesbrough FC - Birmingham City FC, Eleven Sports 2

13:45 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:05 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

14:30 (Polsat Sport Extra) i 15:00 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:40 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Hellas Werona, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1

15:00 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Werder Brema - FC Augsburg, Eleven Sports 4

15:35 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet (sprint), Polsat Sport News

16:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn (sprint), Polsat Sport Extra

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

16:30 Eredivisie: FC Emmen - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1

16:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:35 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1000 m kobiet (sprint), Polsat Sport Extra

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Krispol Września, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: Norwid Częstochowa - Olimpia Sulęcin, Ipla

17:10 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn (sprint), Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 Bundesliga: VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1

17:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena, Polsat Sport Extra

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Sigma Olomouc Ołomuniec, Polsat Sport News

18:40 Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

18:45 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

19:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

20:20 jeździectwo: „Magazyn FEI Equestrian World 2020” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

21:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:55 KSW54, Polsat Sport Fight

23:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Jarosławiu, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 stycznia (z soboty na niedzielę)

1:00 KSW54, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

1:45 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17 stycznia (niedziela)

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

9:07 „Antoni Czortek - pięściarz z Auschwitz” - reportaż, Polsat Sport News

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn sportowy, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

12:15 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 Scottish Premiership: Motherwell FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

13:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 5000 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:05 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

13:55 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:05 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:35 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 3

15:00 (Polsat Sport Extra) i 18:50 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 2

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - SC Freiburgą Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 1

15:05 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet (sprint), Polsat Sport News

15:50 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn (sprint), Polsat Sport News

16:00 piłka nożna: „Outraged” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet (sprint), Polsat Sport News

16:45 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

16:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Stade de Reims, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

17:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: World Class: The Bundesliga's Top Coaches” - magazyn, Eleven Sports 4

17:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn (sprint), Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Allianz Milano, Polsat Sport News

18:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

18:30 Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

20:00 Supercopa de España, finał: FC Barcelona - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:20 KSW56, Polsat Sport Fight

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: Inter Mediolan - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - FC Metz, Eleven Sports 3 i nSport+

21:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Jarosławiu, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 17 na 18 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

1:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

2:30 KSW41, Polsat Sport Extra

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

4:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE WLAN HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD z WLAN,...

279 zł Więcej...