reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6 nowych kanałów w HD w ofercie TK Chopin

dodano: 2021-02-10 07:14 | aktualizacja: 2021-02-10 14:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nadmorska Grupa Medialna/satkurier.pl

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin W ostatnich dniach oferta Telewizji Kablowej Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) z Wejherowa powiększyła się o takie kanały jak Polonia1 HD, Fightklub HD, HGTV HD, Food Network HD, TVN24 BIS HD i TV Republika HD. Tym samym operator ten udostępnia obecnie 129 stacji w wysokiej rozdzielczości. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do tych kanałów - Polonia1, Fightklub, HGTV, Food Network, TVN24 BIS i TV Republika - w standardowej rozdzielczości - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polonia1 HD to stacja o profilu ogólnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy rozrywkowe, magazyny i dokumenty. Polonia1 HD rozpoczęła nadawanie z początkiem maja 2020 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości stacji Polonia1, obecnej na rynku od 1993 roku - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Nadawcą kanału jest Polcast Italia S.r.l. (Polcast Television) (więcej tutaj).

Fightklub HD to kanał sportowy, należący do Iko Media Group. W ofercie stacji widzowie znajdą programy poświęcone sportom walki. Fightklub HD rozpoczął nadawanie w 2013 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości stacji Fightklub, obecnej na polskim rynku od 2006 roku (do 2012 roku jako Sportklub+) - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj i tutaj).

HGTV HD to stacja o urządzaniu ogrodów oraz wnętrz domów i mieszkań, należąca do Discovery. HGTV HD na polskim rynku nadaje od 2017 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału HGTV, obecnego na rynku od 2003 roku (do 2015 roku jako TVN Meteo, a do 2017 jako TVN Meteo Active, w 2017 roku uruchomiono TVN Meteo Active HD) - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Food Network HD to kanał o tematyce kulinarnej, należący do Discovery. Food Network HD na polskim rynku nadaje od 2015 roku (do 2017 roku jako Polsat Food Network HD). To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału Food Network, obecnego na rynku od 2012 roku (do 2017 roku jako Polsat Food Network) - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż stacja Food Network (wtedy Polsat Food Network) pojawiła się w ofercie Telewizji Kablowej Chopin w 2015 roku (więcej tutaj).

TVN24 BIS HD to stacja informacyjno-publicystyczna, należąca do Discovery. W ramówce kanału widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie. TVN24 BIS HD nadaje od 2016 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału TVN24 BIS (pełna nazwa TVN24 Biznes i Świat), obecnego na rynku od 2007 roku (do 2010 roku jako TVN CNBC Biznes, a do 2014 roku jako TVN CNBC) - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj i tutaj).

TV Republika HD to kanał informacyjno-publicystyczny, którego nadawcą jest Telewizja Republika. W ramówce stacji widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie. TV Republika HD nadaje od 2013 roku. To wersja w wysokiej rozdzielczości kanału TV Republika, obecnego na rynku od 2013 roku - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż stacja TV Republika pojawiła się w ofercie Telewizji Kablowej Chopin w 2013 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Telewizji Kablowej Chopin powiększyła się o takie stacje jak Zoom TV HD, Stopklatka HD (więcej tutaj), TVP Dokument HD (więcej tutaj), Disney Channel HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj), TV Puls HD, TV4 HD, Polsat Seriale HD (więcej tutaj), RT HD, Ukraina 24 (więcej tutaj), Folx TV (więcej tutaj), TV Okazje, TVC HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Filmbox Action, Docubox HD, Gametoon HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj) i kolejne kanały z serii Twoja Telewizja Religijna (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...