reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał TVP Kobieta już nadaje

dodano: 2021-03-08 04:23 | aktualizacja: 2021-03-08 11:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Kobieta Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 8 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP Kobieta. Dostęp do nowej stacji Telewizji Polskiej zyskali abonenci sieci kablowych i IPTV (w tym UPC Polska i Toya), a także bezpłatnie odbiorcy ósmego multipleksu (MUX 8, zamiast TVP Rozrywka) i testowych multipleksów TVP DVB-T2/HEVC (TVP Kobieta HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

Ida Nowakowska / TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Kobieta to kanał o profilu ogólnym. Stacja - jak sama nazwa wskazuje, kieruje swoją ofertę do kobiet. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, audycje rozrywkowe czy programy poradnikowe o zdrowiu, modzie, urodzie, urządzaniu wnętrz, gotowaniu i podróżach (więcej tutaj).

O planach uruchomienia przez Telewizję Polską stacji TVP Kobieta poinformowano w 2020 roku. W 2021 roku ogłoszono, iż kanał ten wystartuje 8 marca br., czyli w Dzień Kobiet. Dostęp do stacji zyskali abonenci sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy ósmego multipleksu (MUX 8) i testowych multipleksów TVP DVB-T2/HEVC naziemnej telewizji cyfrowej (więcej tutaj).
 

– TVP Kobieta to wyjątkowy kanał wyspecjalizowany: mądry, misyjny, pełen pasji i inspiracji. Stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Stacja będzie wyróżniać się dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową, więc każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Chciałabym, żeby kobiety w Polsce za pół roku, rok, mogły powiedzieć o TVP Kobieta: to jest moje miejsce, to bliska mi stacja, tu odpoczywam, tu się relaksuję, tu też uczę się i znajduję inspirację do nowych aktywności. Jestem przekonana, że będziemy numerem 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, dyrektor TVP Kobieta.

Od 8 marca br. kanał TVP Kobieta jest dostępny w MUX 8 i testowych multipleksach TVP DVB-T2/HEVC oraz w sieci UPC Polska (pakiety Select, Max, Max Premium) na pozycji 423. na dekoderach Horizon i UPC TV 4K Box oraz na pozycji 165. na dekoderze Mediabox i w sieci Toya (pakiet Naziemny+) na pozycji 97.
 
Przekaz kanału TVP Kobieta


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...