reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Silver TV i English Club TV HD w ofercie sieci Elsat

dodano: 2021-03-15 03:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Elsat Sileman W ostatnich dniach oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanał English Club TV HD. Stacja znalazła się w takim pakiecie jak Złoty+, na pozycji numer 388. Dodajmy, że abonenci mieli dotychczas dostęp do kanału English Club TV w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Ponadto operator zapowiedział, iż w miejsce stacji ATM Rozrywka TV (pozycja numer 557), która zakończyła nadawanie, zostanie wprowadzony kanał Silver TV „niezwłocznie po rozpoczęciu emisji”.

Elsat Sileman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ATM Rozrywka TV to kanał wyspecjalizowany, rozrywkowo-filmowy. W ramówce stacji widzowie mogli znaleźć seriale, filmy, programy muzyczne, podróżnicze, kulinarne i rozrywkowe. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2012 roku, a zakończyła je w 2021 roku. Zakończenie nadawania jest wynikiem sporu z 2020 roku pomiędzy nadawcą kanału, ATM Grupą, a Krajową Radą Radiofonii i Telewizji. Według regulatora rynku ATM Grupa nie wystąpiła w wymaganym terminie z wnioskiem o przedłużenie naziemnej koncesji. Spółka twierdzi jednak, że takie dokumenty złożyła. W związku z tym faktem Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w multipleksie pierwszym (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) zajmowane dotąd przez stację ATM Rozrywka TV, a spółka zaskarżyła decyzję regulatora rynku do sądu. W związku z wygaśnięciem koncesji nadawca musiał zakończyć nadawanie (więcej tutaj). Regulator rynku rozstrzygnął ponadto konkurs - wygrała stacja Silver TV Michała Winnickiego, która ma wkrótce rozpocząć emisję (więcej tutaj).

English Club TV HD to edukacyjna stacja telewizyjna poświęcona nauce języka angielskiego. Jak czytamy w opisie, programy językowe w kanale tworzone są dla widzów na różnych poziomach zaawansowania i prowadzone przez native speakerów oraz opatrzone napisami dla utrwalenia słownictwa i pisowni. Stacja w standardowej rozdzielczości pojawiła się w Polsce w 2012 roku (więcej tutaj). W 2013 roku uruchomiono English Club TV HD (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak Mixtape HD, AXN HD, AXN Spin HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Brazzers TV Europe HD (więcej tutaj), Polsat Seriale HD (więcej tutaj), TV Okazje (więcej tutaj) i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...