reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domo+ już nadaje jako Canal+ Domo

dodano: 2021-04-14 04:56 | aktualizacja: 2021-04-15 11:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

CANAL+ Domo Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w czwartek, 15 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - spółki CANAL+ Polska - obecny na rynku od 2008 roku kanał Domo+ (początkowo jako Domo, a planowano jako Dom z Ogrodem) zmienił nazwę na CANAL+ Domo. Stacja po tej modyfikacji jest dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co Domo+, a więc na listach Platformy CANAL+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

CANAL+ Domo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2008 roku spółka CANAL+ Cyfrowy otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą Dom z Ogrodem (więcej tutaj). Przed startem nadawca zdecydował się jednak na zmianę nazwy kanału i jeszcze w 2008 roku stacja rozpoczęła nadawanie, ale jako Domo (więcej tutaj). W 2011 roku zmieniono nazwę kanału na Domo+ i uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości (Domo+ HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki). W 2014 roku nastąpiło przejście uprawnień wynikających z koncesji udzielonej spółce CANAL+ Cyfrowy na spółkę ITI Neovision, która w 2020 roku zmieniła nazwę na CANAL+ Polska.

W 2021 roku pojawiły się informacje o zmianie nazwy stacji Domo+ (Domo+ HD) na CANAL+ Domo (CANAL+ Domo HD) (więcej tutaj).

Stacja po tej modyfikacji jest dostępna w tych samych kanałach dystrybucji co Domo+, a więc na listach Platformy CANAL+ (więcej tutaj), Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV.

W ramówce CANAL+ Domo, tak jak w Domo+, widzowie znajdą programy poświęcone ogrodom, urządzaniu mieszkań i domów, czy sprzedaży nieruchomości.
 
Zrzut ekranowy CANAL+ Domo z dnia 15.04.2021


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...