reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stacja Antena w ofercie Platformy Canal+

dodano: 2021-06-10 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Antena W czwartek, 10 czerwca br. na satelicie Eutelsat Hot Bird 13°E pojawił się niekodowany przekaz stacji Antena. Dostęp do kanału Michała Winnickiego zyskali abonenci Platformy Canal+ - stacja znalazła się na pozycji numer 154. Wcześniej był tam dostępny kanał ATM Rozrywka TV, który w nocy ze środy na czwartek, z 24 na 25 lutego br. zakończył nadawanie.

Antena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Antena:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: ANTENA
PID V: 164 (MPEG-4/SD)
PID A: 96 (pol)
PID PCR: 164
SID: 4805
PID PMT: 1005
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)

Antena (oficjalnie nadal pod nazwą Silver TV) to stacja z portfolio Michała Winnickiego. W marcu br. kanał ruszył z testową emisją (początkowo plansza informacyjna, potem telezakupy, a a następnie przekaz stacji Power TV), a z regularnym przekazem wystartował w sobotę, 1 maja br. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz audycje muzyczne.

Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zmianę nazwy kanału z Silver TV na Antena HD, ale regulator rynku nie wydał jeszcze decyzji w tej sprawie (więcej tutaj). Od czwartku, 10 czerwca br. stacja ta dostępna jest w przekazie satelitarnym (więcej tutaj) - na liście Platformy Canal+ znalazła się ona na pozycji numer 154 - wcześniej był tam dostępny kanał ATM Rozrywka TV, który w nocy ze środy na czwartek, z 24 na 25 lutego br. zakończył nadawanie (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci Platformy Canal+ zyskali dostęp do takich stacji jak Vivid Red HD (więcej tutaj), Novelas+ HD (więcej tutaj), TVP Dokument HD, TVP Kultura HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj) i Radio 357 (więcej tutaj), a od piątku, 11 czerwca br. oferta poszerzy się ponownie o kanał TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...