reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Sport z nowym logo

dodano: 2021-06-11 12:43 | aktualizacja: 2021-06-11 15:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP Sport od 11.06.2021 11 czerwca br. kanał TVP Sport został opatrzony w nowe logo i oprawę graficzną, które zostały zapowiedziane jeszcze w lutym. Jest to pierwsza antena Telewizji Polskiej, która zrezygnowała w znaku graficznym z charakterystycznej kratki. Zmiana została przeprowadzona także w mediach społecznościowych TVP Sport oraz na stronie internetowej tvpsport.pl.

TVP Sport od 11.06.2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw Euro 2020 TVP Sport zaprezentował nowe logo, które określane jest przez nadawcę jako „minimalistyczne i eleganckie”, a także nową oprawę antenową - „dynamiczną i nowoczesną”.
 

- Prostota, minimalizm i elegancja linii - w takim duchu TVP przygotowała nowy, specjalnie stworzony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej logotyp i oprawę TVP Sport. Najlepszy kanał sportowy w Polsce już od piątku w swojej identyfikacji wizualnej będzie posługiwał się odważną i wyróżniającą go barwą limonki. Ten kolor, zdaniem twórców oprawy, najlepiej oddaje energię kanału sportowego, jest też zbliżony barwą do jednego z kolorów wskazanych przez Instytut Pantone, jako kolor roku 2021, który niesie nadzieję i pozytywne myślenie po trudnym, pandemicznym roku 2020.

Wierzymy, że telewizja tradycyjna i telewizja online nie wykluczają się, a wręcz uzupełniają, czego najlepszym przykładem jest dynamiczny TVP Sport. Nowa oprawa czerpie z nowoczesnych rozwiązań internetowych, które charakteryzują się zarówno funkcjonalnością, jak i prostotą

- informuje TVP.

Nowe logo TVP Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...