reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Sport z nowym logo

dodano: 2021-06-11 12:43 | aktualizacja: 2021-06-11 15:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP Sport od 11.06.2021 11 czerwca br. kanał TVP Sport został opatrzony w nowe logo i oprawę graficzną, które zostały zapowiedziane jeszcze w lutym. Jest to pierwsza antena Telewizji Polskiej, która zrezygnowała w znaku graficznym z charakterystycznej kratki. Zmiana została przeprowadzona także w mediach społecznościowych TVP Sport oraz na stronie internetowej tvpsport.pl.

TVP Sport od 11.06.2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw Euro 2020 TVP Sport zaprezentował nowe logo, które określane jest przez nadawcę jako „minimalistyczne i eleganckie”, a także nową oprawę antenową - „dynamiczną i nowoczesną”.
 

- Prostota, minimalizm i elegancja linii - w takim duchu TVP przygotowała nowy, specjalnie stworzony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej logotyp i oprawę TVP Sport. Najlepszy kanał sportowy w Polsce już od piątku w swojej identyfikacji wizualnej będzie posługiwał się odważną i wyróżniającą go barwą limonki. Ten kolor, zdaniem twórców oprawy, najlepiej oddaje energię kanału sportowego, jest też zbliżony barwą do jednego z kolorów wskazanych przez Instytut Pantone, jako kolor roku 2021, który niesie nadzieję i pozytywne myślenie po trudnym, pandemicznym roku 2020.

Wierzymy, że telewizja tradycyjna i telewizja online nie wykluczają się, a wręcz uzupełniają, czego najlepszym przykładem jest dynamiczny TVP Sport. Nowa oprawa czerpie z nowoczesnych rozwiązań internetowych, które charakteryzują się zarówno funkcjonalnością, jak i prostotą

- informuje TVP.

Nowe logo TVP Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...