reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmowy sierpień w kanale TVP Kobieta

dodano: 2021-07-31 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Kobieta

TVP Kobieta W sierpniu br. kanał TVP Kobieta poleca swoim widzom szczególnie takie filmy jak „Dalida. Skazana na miłość”, „Paryż może poczekać”, „Dla niej wszystko”, „Razem na zawsze”, „Czym chata bogata”, „Jak ona to robi”, „Jutro idziemy do kina”, „Nie lubię poniedziałku”, „Poszukiwany, poszukiwana”, „Rozmowy kontrolowane”, „Nie ma róży bez ognia” i „Wyjście awaryjne”.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2021 roku w ofercie kanału TVP Kobieta:

Jak zapowiada nadawca, w sierpniu br. stacja TVP Kobieta przygotowała wyjątkową ofertę filmową. W codziennym wieczornym paśmie widzowie obejrzą m.in. takie produkcje jak „Dalida. Skazana na miłość”, „Paryż może poczekać”, czy „Dla niej wszystko”. W niedzielne popołudnia kanał TVP Kobieta zaprosi na seans z polskim kultowymi komediami, na antenie wśród propozycji znajdą się „Rozmowy kontrolowane”, „Nie ma róży bez ognia” i „Wyjście awaryjne”.

W niedzielę, 1 sierpnia br. w specjalnym niedzielnym paśmie o godzinie 14:40 kanał wyemituje „Nie lubię poniedziałku” w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego (więcej tutaj i tutaj). Następnie będzie to film „Poszukiwany, poszukiwana” (w niedzielę, 8 sierpnia br.) Stanisława Barei, z Wojciechem Pokorą w niezapomnianej roli gosposi Marii (więcej tutaj). W niedzielę, 15 sierpnia br. antena wyemituje „Rozmowy kontrolowane” Sylwestra Chęcińskiego, ze Stanisławem Tymem w roli Ryszarda Ochódzkiego (więcej tutaj i tutaj), a w niedzielę, 22 sierpnia br. „Nie ma róży bez ognia”, z wyrazistymi rolami kobiecymi, w które wcieliły się Stanisława Celińska i Halina Kowalska (więcej tutaj i tutaj). W niedzielę, 29 sierpnia br. w kanale TVP Kobieta wyemitowane zostanie „Wyjście awaryjne” z Bożeną Dykiel (więcej tutaj i tutaj).

Na dobre kino TVP Kobieta zaprasza również w codziennym wieczornym paśmie filmowym. W niedzielę, 1 sierpnia br. antena wyemituje melodramat wojenny „Jutro idziemy do kina”, przedstawiający losy trzech przyjaciół wkraczających w dorosłość. Ich plany i marzenia zostają przerwane przez wybuch wojny (o godzinie 22:05). W czwartek, 19 sierpnia br. o godzinie 21:30, na antenie pojawi się dramat w gwiazdorskiej obsadzie - „Dla niej wszystko”. W filmowej opowieści o kochającym mężu, który za wszelką cenę stara się wyciągnąć żonę z więzienia, wystąpią Elizabeth Banks, Russell Crowe oraz Liam Neeson (więcej tutaj). W ofercie znajdzie się także film oparty na prawdziwej historii życia legendarnej piosenkarki - „Dalida. Skazana na miłość” (emisja w piątek, 27 sierpnia br. o godzinie 21:30) (więcej tutaj), natomiast „Razem na zawsze” przedstawia losy pary, którą próbuje rozdzielić choroba (emisja w niedzielę, 29 sierpnia br. o godzinie 22:05).

W kanale TVP Kobieta nie zabraknie również propozycji dla wielbicieli komedii. Widzowie zobaczą m.in. film „Czym chata bogata” - to opowieść o pisarzu, który przez przypadek zaprasza do swojego domu romską rodzinę (emisja w środę, 4 sierpnia br. o godzinie 21:30) (więcej tutaj). „Jak ona to robi” to oferta dla fanów gwiazdy „Seksu w wielkim mieście”. Sarah Jessica Parker wcieli się w rolę Kate, ambitnej menadżerki. Kobieta godzi karierę i życie rodzinne do czasu, gdy zaczyna współpracę z atrakcyjnym Jackiem. Co wyniknie z tej znajomości? Odpowiedź pojawi się w sobotę, 7 sierpnia br. o godzinie 22:35 (więcej tutaj). „Paryż może poczekać” to kolejna propozycja dla miłośników komedii romantycznych. Główna bohaterka, żona producenta filmowego znudzona swoim życiem, postanawia wyruszyć w podróż do Paryża z beztroskim pracownikiem męża. Droga zmienia się w prawdziwą przygodę (emisja w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 22:05).
 
Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski i Mateusz Damięcki w filmie „Jutro idziemy do kina”, foto: TVP
Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski i Mateusz Damięcki w filmie „Jutro idziemy do kina”, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...