reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-20 - 2021-10-21

21-23.08 Polsat Sport: Futbol, derby i magazyny

dodano: 2021-08-20 10:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 21-22 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, siatkówka plażowa - turniej World Tour, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge, freestyle MTB - Red Bull Roof Ride w Katowicach, ITU World Triathlon Series, gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), lekkoatletyka - Diamentowa Liga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), siatkówka plażowa - turniej World Tour (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge (więcej tutaj), freestyle MTB - Red Bull Roof Ride w Katowicach (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

21 sierpnia (sobota)
5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 mistrzostwa Europy siatkarek: Finlandia - Holandia, Polsat Sport News

10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Nürburgu: kwalifikacje, Eleven Sports 2

12:00 mistrzostwa Europy siatkarek: Turcja - Ukraina, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Eleven Sports 2

13:25 Sky Bet Championship: Queens Park Rangers FC Londyn - Barnsley FC, Eleven Sports 1

13:55 FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Olkowicz i Michał Korościel

14:00 KSW46, Polsat Sport News

14:50 Tour de Pologne: „Making of Tour de Pologne” - reportaż, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 freestyle MTB: Red Bull Roof Ride w Katowicach, Polsat Games

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 mistrzostwa Europy siatkarek: Czechy - Polska, Polsat Sport

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

15:50 Tour de Pologne: „Making of Tour de Pologne” - reportaż, Polsat Sport Extra

15:55 Sky Bet Championship: Sheffield United FC - Huddersfield Town FC, Eleven Sports 2

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

16:20 mistrzostwa Europy siatkarek: Finlandia - Ukraina, Polsat Sport Extra

16:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 mistrzostwa Europy siatkarek: Białoruś - Chorwacja, Polsat Sport News

16:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Lens, Eleven Sports 3 i nSport+

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: wywiad z Bartoszem Bereszyńskim” - wywiad, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1

17:50 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - ŁKS Łódź, Ipla

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

18:30 triathlon, ITU World Triathlon Series w Edmonton: wyścig kobiet, Polsat Sport Fight

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Hradec Králové, Polsat Sport Premium 2

18:55 Liga Portugal Bwin: Gil Vicente FC Barcelos - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 La Liga Santander: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 mistrzostwa Europy siatkarek: Bułgaria - Hiszpania, Polsat Sport News

19:25 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport Premium 1

20:00 boks: gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:20 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:40 Serie A Tim: FC Empoli - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Lille Olympique SC, Eleven Sports 4 i nSport+

21:25 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Belenenses SAD Lizbona, Eleven Sports 3

21:30 triathlon, ITU World Triathlon Series w Edmonton: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

22:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene, Polsat Sport Extra

22:00 mistrzostwa Europy siatkarek: Azerbejdżan - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

23:50 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Seattle Sounders FC, Polsat Sport Premium 1

Noc z 21 na 22 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 KSW57, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

2:20 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy jork - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport News

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

22 sierpnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 mistrzostwa Europy siatkarek: Francja - Serbia, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW49, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 mistrzostwa Europy siatkarek: Rumunia - Szwecja, Polsat Sport Extra

10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Pradze: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport News

11:20 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Pradze: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport News

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: FC Twente Enschede - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport

12:30 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Pradze: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Eleven Sports 2

13:20 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Pradze: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Go Ahead Eagles Deventer, Polsat Sport Extra

14:50 mistrzostwa Europy siatkarek: Grecja - Hiszpania, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Arka Gdynia, Ipla

14:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Troyes AC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 siatkówka plażowa, turniej World Tour w Pradze: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:45 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:20 mistrzostwa Europy siatkarek: Turcja - Szwecja, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 mistrzostwa Europy siatkarek: Rosja - Azerbejdżan, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 mistrzostwa Europy siatkarek: Niemcy - Bułgaria, Polsat Sport

17:50 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

18:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 3

18:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 1

19:00 La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Elche CF, Eleven Sports 1

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 mistrzostwa Europy siatkarek: Holandia - Rumunia, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 mistrzostwa Europy siatkarek: Serbia - Belgia, Polsat Sport Extra

20:00 La Liga Santander: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim: AS Roma Rzym - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

20:40 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 4

21:25 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

22:00 mistrzostwa Europy siatkarek: Chorwacja - Słowacja, Polsat Sport News

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 22 na 23 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 mistrzostwa Europy siatkarek: Włochy - Węgry, Polsat Sport News

0:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 „Ryzykanci” - program rozrywkowy, TV4

1:00 KSW, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: wywiad z Bartoszem Bereszyńskim” - wywiad, Eleven Sports 1

1:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...