reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

18-20.09 Polsat Sport: Derby Pragi, UFC i magazyny

dodano: 2021-09-17 05:53 | aktualizacja: 2021-09-17 18:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 18-19 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarzy, Memoriał Józefa Gajewskiego, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Sky Bet Championship, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie, Ultimate Fighting Championship (UFC), triathlon - Championship Series, lekkoatletyka oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga i League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarzy (więcej tutaj), Memoriał Józefa Gajewskiego (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), triathlon - Championship Series (więcej tutaj), lekkoatletyka oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 września (sobota)
5:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Assen: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: sesja kwalifikacyjnej w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:05 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:55 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 12. Memoriał Józefa Gajewskiego: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Assen, Eleven Sports 2

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

15:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 triathlon, Championship Series w Hamburgu: sprint kobiet, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 (Polsat Sport), 16:40 (TVP Sport) i 17:20 (TVP1) mistrzostwa Europy siatkarzy, 1. półfinał: Polska - Słowenia, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

15:30 12. Memoriał Józefa Gajewskiego: finał, Polsat Sport Extra

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship: Preston North End FC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 3

16:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

16:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

16:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:25 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Lille Olympique SC, Eleven Sports 2

17:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

17:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:45 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 triathlon, Championship Series w Hamburgu: sprint mężczyzn, Polsat Sport Fight

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: Elche CF - UD Levante Walencja, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie: mecz gry podwójnej, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 mistrzostwa Europy siatkarzy, 2. półfinał: Serbia - Włochy, Polsat Sport

19:40 „GROM Challenge 2021 - bieg terenowy” - reportaż, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:20 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 2

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:45 Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - D.C. United Waszyngton, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:05 „Zdobyć Everest” - film dokumentalny, Polsat Doku

Noc z 18 na 19 września (z soboty na niedzielę)
1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

1:30 KSW47, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19 września (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Assen: 2. sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 3

11:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Widzew Łódź, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Pekao Szczecin Open w Szczecinie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: FC Empoli - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 4

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique GC Nice Nicea - AS Monaco Monako, Eleven Sports 1

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): 2. wyścig w Assen, Eleven Sports 3

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 La Liga Santander: RCD Mallorca - Villarreal CF, Eleven Sports 2

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:40 triathlon, Championship Series w Hamburgu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra

14:50 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

14:55 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Spezia Calcio, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

15:30 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

15:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Premium 2

15:55 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

16:00 PGE Ekstraliga, mecz o miejsca 3. i 4.: Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski, Eleven Sports 1

16:10 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

16:40 Eredivisie: Heracles Almelo - AZ Alkmaar, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

16:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:55 „GROM Challenge 2021 - bieg terenowy” - reportaż, Polsat Sport Fight

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Rennais FC, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - AS Roma Rzym, Eleven Sports 4

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:55 Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

19:00 Serie A Tim: „Wywiad z Bartoszem Bereszyńskim” - wywiad, Eleven Sports 1

19:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: finał, Polsat Sport

19:30 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 (Canal+ Sport) i 20:40 (Eleven Sports 3) Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

21:00 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 Liga Portugal Bwin: GD Estoril Praia - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

21:30 lekkoatletyka: maraton w Rzymie, Polsat Sport News

22:00 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Orlando City SC, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 19 na 20 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW57, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...