reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

2-4.10 Polsat Sport: Derby Pragi, UFC i magazyny

dodano: 2021-10-01 04:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 2-3 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Sky Bet Championship, Scottish Premiership, Moto2, Moto3, MotoGP, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Rocky Boxing Night w Kościerzynie, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night w Kościerzynie (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

2 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Hockenheim: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

10:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:30 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

12:35: KSW58, Polsat Sport Fight

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Coventry City FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): 1. wyścig w Hockenheim, Eleven Sports 2

14:00 KSW, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:10 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

15:45 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

16:10 La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - UD Levante Walencja, Eleven Sports 3

16:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 2

16:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:20 Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:50 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl

18:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:55 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FC Fastav Żlin, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Paços de Ferreira, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) gala boksu zawodowego Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport Extra

20:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

20:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:20 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

20:30 Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

20:40 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

21:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

21:25 Liga Portugal Bwin: FC Arouca - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

22:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

22:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

22:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 2 na 3 października (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl

0:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:35 Major League Soccer (MLS): FC Cincinnati - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport News

1:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

2:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 KSW31, Polsat Sport Extra

4:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3 października (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Hockenheim: 2. sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 3

10:25 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:10 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport Extra

12:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Odra Opole, Polsat Sport

12:55 Scottish Premiership: FC Aberdeen - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

13:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): 2. wyścig w Hockenheim, Eleven Sports 3

13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:30 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 4

15:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

16:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:10 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:40 Ereivisie: SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

16:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

17:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - FC Empoli, Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Tomasz Zieliński

18:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

18:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga Portugal Bwin: Sport Lisboa e Benfica Lizbona - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 3

19:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

19:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:55  Eredivisie: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:20 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa, Polsat Sport

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:40 (Canal+ Sport) i 20:55 (Eleven Sports 3) Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne Loire - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:05 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Columbus Crew, Polsat Sport News

22:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 3 na 4 października (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

1:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 KSW49, Polsat Sport Extra

2:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:59 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...