Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night w Kościerzynie
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
2 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
10:15
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Hockenheim: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2
10:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:30 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź, Polsat Sport
12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1
12:35
: KSW58, Polsat Sport Fight
13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1
13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
13:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
13:25
Sky Bet Championship: Coventry City FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
13:25
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): 1. wyścig w Hockenheim, Eleven Sports 2
14:00
KSW, Polsat Sport News
14:45
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:10 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
15:45 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:55
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
16:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
16:10
La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - UD Levante Walencja, Eleven Sports 3
16:55
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
16:55
Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 2
16:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
17:00
tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News
17:20
Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
17:50
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
17:50
Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Chrobry Głogów, Polsat Box Go
17:55
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
17:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl
18:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
18:55
Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FC Fastav Żlin, Polsat Sport Premium 1
18:55
Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Paços de Ferreira, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat)
gala boksu zawodowego Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Super Polsat i Polsat Sport Fight
19:20
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
19:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport Extra
20:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
20:15
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
20:20
Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go
20:30
Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport
20:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
20:40
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
21:10
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
21:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
21:25
Liga Portugal Bwin: FC Arouca - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
22:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News
22:05
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
22:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
22:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
23:00
tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
23:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
Noc z 2 na 3 października (z soboty na niedzielę)
0:00
UFC Fight Night, Polsat Sport
0:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl
0:55
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
1:00
tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
1:35
Major League Soccer (MLS): FC Cincinnati - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport News
1:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
2:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3
2:20
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
3:15
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
3:30
KSW31, Polsat Sport Extra
4:10
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
3 października (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:05
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra
8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
10:15
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Hockenheim: 2. sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 3
10:25 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News
12:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
12:10 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport Extra
12:25
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Odra Opole, Polsat Sport
12:55
Scottish Premiership: FC Aberdeen - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra
12:55
Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2
13:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
13:25
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): 2. wyścig w Hockenheim, Eleven Sports 3
13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
14:30
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport News
14:45
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
14:50
Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Skra Częstochowa, Polsat Box Go
14:55
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2
14:55
Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Spezia Calcio, Eleven Sports 3
14:55
Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 4
15:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
16:00
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
16:10
La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1
16:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:40
Ereivisie: SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News
16:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
16:55
Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2
17:00
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
17:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4
17:20
Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:25
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl
17:30
PlusLiga: GKS Katowice - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
17:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
17:50
Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go
17:55
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
17:55
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2
17:55
Serie A Tim: AS Roma Rzym - FC Empoli, Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Tomasz Zieliński
18:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl
18:25
La Liga Santander: Getafe CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1
18:50
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
18:55
Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
18:55
Liga Portugal Bwin: Sport Lisboa e Benfica Lizbona - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 3
19:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News
19:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:50
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
19:55
Eredivisie: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News
20:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
20:20 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
20:30
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa, Polsat Sport
20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:40
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
20:40 (Canal+ Sport) i 20:55 (Eleven Sports 3
) Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne Loire - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport
20:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
20:55
La Liga Santander: Granada CF Grenada - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:40
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
22:05
Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Columbus Crew, Polsat Sport News
22:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: MotoGP Show, polsatsport.pl
23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
23:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
Noc z 3 na 4 października (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
tenis ziemny, turniej ATP w San Diego: finał gry pojedynczej, Polsat Sport
1:20
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
2:00
KSW49, Polsat Sport Extra
2:20
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
3:20
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
4:15
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
4:59
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.