reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wolka” w ofercie VOD Canal+

dodano: 2021-10-11 03:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Monolith Films „Wolka” Widzowie usługi VOD Premiery Canal+ mogą już oglądać polski film „Wolka”. Producentami filmu są Saga Film i Film Produkcja, koproducentami Studio Human Ark i Studio Soundmaking.pl, wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF) i Icelandic Film Centre, a dystrybutorem jest Monolith Films. Reżyserem jest Árni Ólafur Ásgeirsson, autorami scenariusza są Michał Godzic i Árni Ólafur Ásgeirsson, a zdjęć Michał Rajca. W obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Anna Moskal, Agnieszka Makowska, Marianna Zydek, Gudmundur Ingi Porvaldsson, Marek Rachoń, Eryk Lubos i Jan Cięciara.

Monolith Films „Wolka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, słynąca z ról silnych kobiet (m.in. w „Botoksie”, „Służbach specjalnych” czy „Kobietach mafii”) Olga Bołądź w kolejnej charakterystycznej odsłonie - intrygującym dramacie, utrzymanym w klimacie najlepszych kryminałów skandynawskich. Towarzyszy jej Eryk Lubos - zdobywca „Złotego Lwa” za „Najlepszą męską rolę drugoplanową” w „Boisku bezdomnych”.

Po 15 latach odsiadki Anna (w tej roli Olga Bołądź) opuszcza więzienne mury. Jednak zanim rozpocznie nowe życie, musi wyrównać rachunki i rozliczyć się z przeszłością. W tym celu wyrusza na poszukiwania Doroty (Anna Moskal), które zaprowadzają ją na Islandię. Czy Annie uda się odebrać to, co jej się należy nie wchodząc przy tym w kolejny konflikt z prawem?

Dodajmy, iż film „Wolka” pojawił się w kinach w piątek, 28 maja 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Olga Bołądź na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wolka”, foto: Monolith Films
Olga Bołądź na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wolka”, foto: Monolith Films


„Wolka” - emisja w serwisie Premiery Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...