reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Gość Niedzielny” z filmem TVP o Janie Masze

dodano: 2021-11-22 05:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Instytut Gość Media/satkurier.pl

TVP3 Katowice TVP 3 Katowice Trójka Katowice „Bez jednego drzewa las lasem zostanie” W sprzedaży znajduje się numer 46/2021 opiniotwórczego tygodnika „Gość Niedzielny” (Instytut Gość Media). Razem z nim nabędziemy na płycie DVD polski film dokumentalny „Bez jednego drzewa las lasem zostanie”. Jego producentem jest Kataraman, a koproducentami są TVP3 Katowice, Instytucja Filmowa Silesia-Film, Urząd Miasta Katowice i Archidiecezja Katowicka, a wsparcia finansowego udzielił Śląski Fundusz Filmowy. Jego bohaterem jest ksiądz Jan Franciszek Macha „Hanik”, którego beatyfikacja była transmitowana w kanałach telewizyjnych TVP1, TVP3 Katowice, TVP Polonia i TV Trwam, a także w rozgłośniach Polskie Radio Katowice i Radio eM oraz w serwisie YouTube.

TVP3 Katowice TVP 3 Katowice Trójka Katowice „Bez jednego drzewa las lasem zostanie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za scenariusz i reżyserię filmu „Bez jednego drzewa las lasem zostanie” odpowiada Dagmara Dzazga. Autorem zdjęć jest Mieczysław Chudzik. Za montaż obrazu i dźwięku odpowiada Norbert Rudzik. Za dźwięk odpowiadają Krzysztof Skrzypczak, Marek Śląski i Marcin Cichoń. Opracowanie muzyczne filmu wykonali Dagmara Drzazga i Ewa Błachut. Kierownikiem produkcji jest Hanna Suchorabska (więcej tutaj). Film ten dostępny jest na płycie DVD wraz z numerem 46/2021 opiniotwórczego tygodnika „Gość Niedzielny” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w sobotę, 20 listopada br. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbyła się msza święta beatyfikacyjna księdza Jana Franciszka Machy „Hanika”. Wydarzenie to transmitowane było w kanałach telewizyjnych TVP1, TVP3 Katowice, TVP Polonia i TV Trwam, a także w rozgłośniach Polskie Radio Katowice i Radio eM oraz w serwisie YouTube (więcej tutaj).
 
Jan Franciszek Macha „Hanik”, strażnik, Jezus Chrystus i Poncjusz Piłat na okładce tygodnika „Gość Niedzielny” - numer 46/2021, foto: Instytut Gość Media
Jan Franciszek Macha „Hanik”, strażnik, Jezus Chrystus i Poncjusz Piłat na okładce tygodnika „Gość Niedzielny” - numer 46/2021, foto: Instytut Gość Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...