reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Zima tajemnic” w styczniu w History

dodano: 2021-12-20 01:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W styczniu 2022 roku dokumentalno-rozrywkowy kanał History w ramach pasma „Zima tajemnic” poleca swoim widzom takie programy jak „Klątwa Wyspy Dębów” (sezon 9.), „Jak to wyjaśnić?” (sezon 2.), „Tajemnice skute lodem” (sezon 2.) i „UFO: wierzyć czy nie?”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nowy rok kanał History rozpocznie pasmem programowym „Zima tajemnic”. Styczeń 2022 roku na antenie stacji History będzie czasem zagadek i odkrywania tego, co niewyjaśnione. Przed widzami nowy sezon „Klątwy Wyspy Dębów”, spojrzą pod nogi, by zdemaskować „Tajemnice skute lodem” i dowiedzą się „Jak to wyjaśnić?” oraz „UFO: wierzyć czy nie?”.

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału History:

„Zima tajemnic”:
emisja: w styczniu 2022 roku
Pasmo programowe w kanale History (więcej tutaj).

„Zima tajemnic”:
„Klątwa Wyspy Dębów” 9 („Curse of Oak Island” 9)
emisja: we wtorki (od 11 stycznia 2022 roku) o 22:00

Jak zapowiada nadawca, najnowszy sezon przebije wszystkie poprzednie - Rick, Marty i ich zespół powracają na Wyspę Dębów z jeszcze większą determinacją, zasobami i nowoczesną technologią. Zdaje się, że nic nie powstrzyma ich przed rozwiązanie tajemnicy wyspy, która pozostaje nieodgadniona od ponad 200 lat. Tym razem bracia pełne wsparcie właściciela ziemi, Toma Nolana, syna zmarłego Freda Nolana, dzięki czemu zyskali niespotykany dostęp do nowych obszarów wyspy. Mają nadzieję, że to przyniesie im odpowiedzi i skarb (więcej tutaj).

„Zima tajemnic”:
„Jak to wyjaśnić?” 2 („The Proof Is Out There” 2)
emisja: we wtorki (od 18 stycznia 2022 roku) o 21:00

„Jak to wyjaśnić?” to serial poświęcony najbardziej zagadkowym filmom, zdjęciom i nagraniom audio. Ich tematami są m.in. UFO (Unidentified Flying Object), kryptydy czy niesamowite zjawiska dotyczące historii naturalnej. Zebrane materiały są prezentowane i analizowane, często przy współpracy ekspertów czy z wykorzystaniem nowych technik komputerowych - podobnie jak w programach „Unidentified” czy „MonsterQuest”. Czy UFO o trójkątnym kształcie to autentyk? Czy porusza się podobnie, jak tajne bombowce typu stealth? Czy kiedy powiększymy słynne zdjęcie Wielkiej Stopy z 1967 roku i przepuścimy przez specjalne filtry, uda się potwierdzić bądź zaprzeczyć, że fotografia przedstawia prawdziwe zwierzę? Jak zapowiada nadawca, każdy z półgodzinnych odcinków obfituje w nagrania wideo, audio i zdjęcia, oferując interesującą historię zwieńczoną werdyktem - jak najdokładniejszą możliwą opinią na temat prawdziwej natury utrwalonego zjawiska (więcej tutaj).

„Zima tajemnic”:
„Tajemnice skute lodem” 2 („Secrets in The Ice” 2)
emisja: w środy (od 19 stycznia 2022 roku) o 22:00

Jak czytamy w opisie, twórcy odwiedzają najbardziej odludne, nieprzyjazne i mroźne miejsca na naszej planecie, by ujawnić tajemnice skryte pod warstwami lodu. Łącząc generowane komputerowo obrazy z zaawansowaną technologią skanowania i badaniami naukowymi program przedstawia nieznane, przez tysiąclecia niewidoczne artefakty. Analizuje w jaki sposób i dlaczego znalazły się na odległych krańcach Ziemi, a także rozważa, jakich jeszcze innych sekretów może strzec lodowa pokrywa (więcej tutaj).

„Zima tajemnic”:
„UFO: wierzyć czy nie?” („UFO Conspiracies: Do you Believe?”)
emisja: we wtorki (od 25 stycznia 2022 roku) o 23:00

Czy kosmici naprawdę istnieją? To pytanie, na które ludzie od wieków próbują znaleźć odpowiedź, nieustannie tocząc spory i przytaczając argumenty na potwierdzenie swoich przypuszczeń. Od wydarzeń w Roswell po incydenty w lesie Rendelsham - w ostatnich latach odnotowano rekordową liczbę obserwacji UFO. Jak zapowiada nadawca, nowy, frapujący serial przyjrzy się im w niespotykany wcześniej sposób. Po raz pierwszy nagrania filmowe i relacje dotyczące spotkań z obcymi zostaną poddane szczegółowym badaniom kryminalistycznym ekspertów, a towarzyszyć im będzie para dziennikarzy. Na program składają się wywiady z wojskowymi, którzy wyjaśnią, czym są UFO, rozmowy z pilotami, uprzednio niepublikowane materiały wideo oraz analiza tajnych programów rządowych i świeżo udostępnionych archiwów. Naukowe podejście do tematu pozwala sądzić, że serial udzieli odpowiedzi na nurtujące nas pytanie: „Czy w kosmosie faktycznie jesteśmy sami?”.
 
Craig Charles i Sarah Cruddas w programie „UFO: wierzyć czy nie?”, foto: A+E Networks
Craig Charles i Sarah Cruddas w programie „UFO: wierzyć czy nie?”, foto: A+E Networks
Rick Lagina i koparko-ładowarka Caterpillar w programie „Klątwa Wyspy Dębów”, foto: A+E Networks
Rick Lagina i koparko-ładowarka Caterpillar w programie „Klątwa Wyspy Dębów”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...