reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Maratony w styczniu w kanale Fox Comedy

dodano: 2021-12-29 01:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group/satkurier.pl

FOX Comedy W styczniu 2022 roku kanał Fox Comedy poleca swoim widzom takie seriale jak „Sposób użycia”, „W rodzince najlepiej” (sezon 6.) i „Futurama” (sezon 9.), a w ramach pasma „Filmy na Fox Comedy” takie produkcje filmowe jak „Stażyści”, „Wybuchowa para”, „Mów mi Dave” i „Radio na fali”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, styczeń 2022 roku w kanale Fox Comedy pozytywnie zaskoczy. Fox Comedy wejdzie w Nowy Rok z przytupem, zaczynając od komediowych maratonów filmowych. Pojawią się również kolejne sezony seriali „W rodzince najlepiej” (sezon 6.) i „Futurama” (sezon 9.), a także premierowo sobotnie maratony z serialem „Sposób użycia”. Początek stycznia 2022 roku w stacji Fox Comedy będzie humorystyczny. Filmowy Nowy Rok (sobota, 1 stycznia 2022 roku) rozpocznie się w piątek, 31 grudnia 2021 roku od „Stażystów”. A tuż przed przejściem w rok 2022 widzowie będą mogli obejrzeć „Wybuchową parę”. Pierwszy dzień stycznia 2022 roku umilą Eddie Murphy w komedii „Mów mi Dave” oraz ekipa z „Radio na fali”. Ale to nie koniec. Pojawią się też nowe sezony seriali.

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Filmy na Fox Comedy”:
emisja: w styczniu 2022 roku
Stacja Fox Comedy zaprasza na takie produkcje filmowe jak „Stażyści” (emisja w piątek, 31 grudnia 2021 roku o godzinie 17:35 i w niedzielę, 2 stycznia 2022 roku o godzinie 15:40) (więcej tutaj), „Wybuchowa para” (emisja w piątek, 31 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00) (więcej tutaj), „Mów mi Dave” (emisja w sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godzinie 17:35) (więcej tutaj) i „Radio na fali” (emisja w niedzielę, 2 stycznia 2022 roku o godzinie 20:10) (więcej tutaj).

„Sposób użycia”
emisja: w soboty (od 8 stycznia 2022 roku) o 8:30

„Sposób użycia” to serial komediowy pokazujący różne etapy damsko-męskich relacji, widzianych oczami: narzeczonych - Adama i Jennifer, małżeństwa z wieloletnim stażem - Jeffa i Audrey, poszukującego singla - Russella, i jego asystenta - Timmy’ego. Na własnej skórze przekonują się, że dzielenie życia z drugą osobą może wydawać się jazdą na kolejce górskiej: ludzie mogą ci je opisać, ale aby naprawdę wiedzieć, jak to jest, musisz samemu się nią przejechać. W serialu występują m.in. David Spade jako Russell Dunbar, Patrick Warbuton jako Jeff Bingham oraz Megyn Price jako Audrey Bingham (więcej tutaj i tutaj).

„W rodzince najlepiej” 6
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 stycznia 2022 roku) o 9:20

„W rodzince najlepiej” to wielokrotnie nagradzany serial komediowy, wypełniony krótkimi humorystycznymi scenami, pokazującymi niebezpieczną sztukę bycia nowoczesnym rodzicem. Widzowie poznają w nim pięcioosobową rodzinę - ojca i matkę, zmagających się z trzema, czasami hałaśliwymi chłopcami. To zdecydowanie świat pełen emocji - miłości, czułości i śmiechu, doprawiony krzykami i grymasami. Jak zapewnia nadawca, to ciekawe spojrzenie na życie rodzinne XXI wieku. W serialu występują: Anne Dorval jako Natalie Rivard, Daniel Briere jako Louis-Paul Parent oraz Joey Scarpellino jako Thomasa Parent. Dwa nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, zaczynając od 10 stycznia 2022 roku o godzinie 9:20 w kanale Fox Comedy. Dla tych, co przegapili nowe rodzinne perypetie powtórki będą emitowane w weekendy (więcej tutaj).

„Futurama” 9
emisja: od poniedziałku, 17 stycznia 2022 roku o 23:30

- Fani Futuramy, radujcie się. Mamy jeszcze więcej odcinków programu z XXXI wieku. Dołączcie do ekipy Planet Express i poznajcie jeszcze więcej futurystycznych wybryków. Tym razem cały gang stanie się dwuwymiarowy, Fry i Leela spróbują znaleźć trochę czasu dla siebie, Bender zostanie strażakiem - piromaniakiem, a Profesor zmieni strukturę czasu. Brzmi intrygująco? Oczywiście. Na widzów co poniedziałek czekać będą cztery nowe odcinki tych niesamowitych historii. Start w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku od godziny 23:30 w kanale Fox Comedy - zachęca nadawca (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Joey Scarpellino, Louis-Philippe Beauchamp, Anne Dorval, Daniel Brière i Raphaël Grenier-Benoit w serialu „W rodzince najlepiej”, foto: Zimmer
Joey Scarpellino, Louis-Philippe Beauchamp, Anne Dorval, Daniel Brière i Raphaël Grenier-Benoit w serialu „W rodzince najlepiej”, foto: Zimmer


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...