reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Animacje w grudniu w kanale Fox Comedy

dodano: 2021-11-29 03:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W grudniu br. kanał Fox Comedy poleca swoim widzom takie seriale jak „Diabli nadali” (sezony 8. i 9.), „Futurama” (sezon 8.) i „Duncanville” (sezon 2.), a w ramach pasma „Prawdziwie rodzinne święta i wielkie wejście w Nowy Rok z Fox Comedy” takie produkcje filmowe jak „Pan i pani Smith”, „Zgadnij kto”, „Stażyści”, „Wybuchowa para”, „Mów mi Dave”, „Radio na fali”, „Pozew o miłość”, „Wszystko zostaje w rodzinie”, „Czas na miłość”, „Agent XXL”, „Agent XXL: Rodzinny interes”, „W doborowym towarzystwie” i „Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nowe produkcje, ulubieńcy widzów i świąteczno-noworoczny klimat. Taką kombinację dostarczy kanał Fox Comedy w grudniu br. Grudzień to zdecydowanie miesiąc, w którym myślami jesteśmy już przy świętach Bożego Narodzenia, wolnym czasie i Nowym Roku. Zatem w repertuarze stacji Fox Comedy nie może zabraknąć właśnie takiego klimatu. Ale zanim nastanie błoga końcówka miesiąca, już od pierwszych dni na widzów czekać będą premiery. W kanale Fox Comedy pojawi się premierowo drugi sezon serialu animowanego „Duncanville”. Nie zabraknie też filmów, które pozwolą na wspólne, rodzinne oglądanie i spędzenie wolnego czasu.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Diabli nadali” 8 i 9
emisja: od poniedziałku do piątku o 17:00

Na widzów stacji Fox Comedy w grudniu br. czekać będą sezony ósmy i dziewiąty serialu „Diabli nadali”. Kolejne historie i perypetie Douga oraz Carrie będą emitowane przez 5 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 (więcej tutaj).

„Futurama” 8
emisja: w poniedziałki o 23:30

Na widzów kanału Fox Comedy w grudniu br. czekać będzie także kolejny sezon serialu „Futurama” - cztery nowe odcinki ósmej części kultowych przygód będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 23:30 (więcej tutaj).

„Duncanville” 2
emisja: w poniedziałki (od 27 grudnia br.) o 23:30

Niezwykle pomysłowy 15-letni Duncan z rodziną i przyjaciółmi ruszają po więcej przygód w drugim sezonie animowanej komedii autorstwa Amy Poehler („Parks and Recreation”) oraz Mike’a i Julie Scully („Simpsonowie”). W najnowszych odcinkach Harrisowie wybiorą się na wakacje, Duncan i Kimberly pojadą na obóz terapeutyczny, Jing i Jack założą zespół muzyczny, którego menadżerem zostanie Annie. Ponadto, Duncan weźmie udział w wyścigach starych samochodów. Co jeszcze wydarzy się w drugim sezonie? Premierowe odcinki będą emitowane w trzy poniedziałki (po cztery odcinki), zaczynając od 27 grudnia br., o godzinie 23:30 w kanale Fox Comedy (więcej tutaj).

„Prawdziwie rodzinne święta i wielkie wejście w Nowy Rok z Fox Comedy”:
emisja: od grudnia br.
Jak co miesiąc, pojawią się również filmy. Okres świąteczno-noworoczny to zdecydowanie czas filmów oglądanych w rodzinnym gronie, Jak zapewnia nadawca, kanał Fox Comedy zadba o rozrywkę, dobrze spędzony czas i najlepszy repertuar. Stacja pokaże takie produkcje filmowe jak „Agent XXL” - emisja w piątek, 24 grudnia br. o godzinie 16:15, „Pan i pani Smith” - emisja w sobotę, 25 grudnia br. o godzinie 18:25 (więcej tutaj), „Zgadnij kto” - emisja w niedzielę, 26 grudnia br. o godzinie 18:10, „Stażyści” - emisja w piątek, 31 grudnia br. o godzinie 17:35, „Wybuchowa para” - emisja w piątek, 31 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00 (więcej tutaj), „Mów mi Dave” - emisja w sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godzinie 17:35 (więcej tutaj), „Radio na fali” - emisja w niedzielę, 2 stycznia 2022 roku o godzinie 20:10. Oprócz tego na ekranie widzowie zobaczą także takie filmy jak „Pozew o miłość” (więcej tutaj), „Wszystko zostaje w rodzinie” (więcej tutaj), „Czas na miłość” (więcej tutaj), „Agent XXL: Rodzinny interes” (więcej tutaj), „W doborowym towarzystwie” (więcej tutaj) oraz „Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm” (więcej tutaj i tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Jerry Stiller, Kevin James i Leah Remini w serialu „Diabli nadali”, foto: Fox Networks Group
Jerry Stiller, Kevin James i Leah Remini w serialu „Diabli nadali”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...