reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie i zabójstwa w lutym w CBS Reality

dodano: 2022-01-24 00:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W lutym br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Nadmorskie zbrodnie” (sezon 3.), „Wypuszczeni, by zabić” (sezon 1.), „Sprawiedliwość po latach” (sezon 3.) i „Psie nawyki do poprawki” (sezony 1., 2. i 3.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Nadmorskie zbrodnie” 3
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:00

Program emitowany będzie premierowo od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00, od 31 stycznia do 11 lutego br. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia. W trzecim sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni (więcej tutaj).

„Wypuszczeni, by zabić” 1
emisja: w niedziele o 22:00

Program będzie emitowany premierowo w niedziele, od 23 stycznia do 27 marca br., o godzinie 22:00. Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii jest popełniane przez byłego więźnia. Program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw - czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec? „Wypuszczeni, by zabić” to dziesięcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno ze świadkami zdarzeń, jak i z ekspertami. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal MacIntyre i panel ekspertów, w tym psychiatra sądowy, były funkcjonariusz służby więziennej i emerytowany kurator sądowy, sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy można było ocalić ludzkie życie?” (więcej tutaj).

„Sprawiedliwość po latach” 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 14 lutego br.) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo od 14 lutego do 1 marca br., od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Seria o prawdziwych zbrodniach śledzi losy prokurator Kelly Siegler i jej zespołu detektywów, w którego skład wchodzą: Steve Spingola, Tonya Rider i Abbey Abbondandolo. Podróżują oni do małych miasteczek rozrzuconych po Stanach Zjednoczonych Ameryki, aby zbadać sprawy zabójstw, które latami pozostawały bez rozwiązania. Współpracując z lokalnymi organami ścigania, zespół pod wodzą prokurator Kelly Siegler przyczynił się do 49 aresztowań i wydania 21 wyroków skazujących.

„Psie nawyki do poprawki” 1, 2 i 3
emisja: w soboty i niedziele (od 20 lutego br.) o 14:00

Program będzie emitowany premierowo w soboty i niedziele o godzinie 14:00, od 20 lutego do 10 kwietnia br., po dwa odcinki. Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą. To Graeme Hall - mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies - opiekun. W swoim ponad 10-letnim doświadczeniu Graeme Hall skupia się na znajdowaniu szybkich, a przy tym długotrwałych rozwiązań niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”.
 
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...