reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy z biblioteki Kino Polska TV w ofercie Playera

dodano: 2022-01-26 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Kino Polska TV Kino Polska TV rozpoczyna współpracę z Playerem. Wyróżniony nagrodą specjalną na festiwalu w Cannes film science-fiction „Wiwarium” z Jesse’em Eisenbergiem w roli głównej, dramat kryminalny „Killerman” z udziałem Liama Hemswortha, prowokacyjna komedia „Plażowy haj” z Matthew McConaugheyem oraz kilkadziesiąt innych propozycji filmowych z biblioteki Kino Polska TV i SPI International (większościowy akcjonariusz Kino Polska TV) wzbogacą ofertę należącego do Discovery serwisu VOD Player.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nowej współpracy Kino Polska TV z Playerem w nadchodzących miesiącach w serwisie pojawią się filmy od Kino Polska TV/SPI International. Tytuły zasilą pakiety Playera. Pierwsze z nich zadebiutują w serwisie w połowie lutego br., następne premiery zaplanowano na kolejne miesiące. Dodatkowo wyselekcjonowane filmy artystyczne z katalogu Filmbox Arthouse wzbogacą pakiet TVN International, czyli ofertę Playera skierowaną do polskojęzycznych widzów za granicą (więcej tutaj).

- Cieszę się, że filmy z naszej bogatej biblioteki zostaną udostępnione na Playerze, jednym z najpopularniejszych serwisów VOD na polskim rynku. Nasza współpraca idealnie wpisuje się w założenia strategii rozwoju usług cyfrowych Kino Polska TV i SPI International. Mam nadzieję, że to dopiero pierwszy krok naszych wspólnych działań

- mówi Hubert Ornass-Kubacki, head of contens sales w Kino Polska/SPI International.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...