reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Mediaset: Przełącz się na MPEG-4 [wideo]

dodano: 2022-01-29 17:57
autor: RO | źródło: digital-news.it

Mediaset Włoska grupa medialna Mediaset rusza z kampanią informacyjną, mającą na celu przejście na MPEG-4 wszystkich krajowych stacji telewizyjnych we Włoszech. Kampania rozpocznie się już w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku i obejmie telewizję oraz radio.

Italia 1
Italia 1 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z dekretem z dnia 21 grudnia 2021 r., od 8 marca 2022 r. wszystkie krajowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej przez wszystkich nadawców będą musiały zostać przekonwertowane do formatu MPEG-4.

Zmiana, która dla wielu widzów wyposażonych w telewizory nowej generacji będzie niezauważalna. Z drugiej strony osoby, które nie mają odbiorników HD, mogą nie odbierać nowego sygnału prawidłowo.

Mediaset postawił zatem poinformować Włochów o zmianie poprzez kampanię reklamową, która z jednej strony wyjaśnia wiele zalet nowej telewizji cyfrowej, a z drugiej sugeruje widzom, jak sprawdzić, czy ich urządzenie jest przygotowane do odbioru MPEG-4.

Tekst reklamy emitowanej od niedzieli, 30 stycznia 2022:
- Przeżyj wrażenia, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś dzięki nowej cyfrowej telewizji naziemnej. Ciesz się wszystkimi kanałami Mediaset w wysokiej jakości. Odkryj stale rosnącą, bezpłatną ofertę na żądanie i uruchamiaj ponownie programy od początku, aby przeglądać je w dowolnym momencie. Wszystko za darmo z Twojego pilota. Jeżeli nie widzisz jeszcze Canale 5, Retequattro i Italia 1 na pozycjach 505, 504 i 506, wybierz telewizor lub dekoder z naklejką la Tivù. Przyszłość telewizji zaczyna się w marcu. Witamy w jutrze.


Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...