reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

19-21.02 Polsat Sport: Puchar, derby i magazyny

dodano: 2022-02-18 03:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 19-20 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie - „Studio Pekin”, CEV Snow Volleyball European Tour, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Suzuki Puchar Polski koszykarzy, koszykówka 3x3 - mecz pokazowy Lotto 3x3 Team, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Serie A Tim, Sky Bet Championship, lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour, gala „Heraklesy 2021”, gala bokserska Polsat Boxing Promotions 5, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i Interia Sport. Na widzów czekać będą m.in.: zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie - „Studio Pekin” (więcej tutaj), CEV Snow Volleyball European Tour, Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Suzuki Puchar Polski koszykarzy (więcej tutaj), koszykówka 3x3 - mecz pokazowy Lotto 3x3 Team (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour (więcej tutaj), gala „Heraklesy 2021” (więcej tutaj i tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions 5 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 lutego (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: FC Fulham Londyn - Huddersfield Town FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - FC Empoli, Eleven Sports 1

15:00 lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour w Birmingham, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

15:55 Sky Bet Championship: Luton Town FC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 4

16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport

16:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:10 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i nSport+

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs wsadów, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News

18:00 gala „Heraklesy 2021” - widowisko, Polsat Sport Extra

18:00 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs rzutów za 3 punkty, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

19:00 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: 2. półfinał, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

19:00 Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go

19:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - PSG Stal Nysa, Polsat Sport Fight

20:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „ LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 19 na 20 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

0:45 KSW23, Polsat Sport Fight

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20 lutego (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

9:30 CEV Snow Volleyball European Tour w Kahramanmaras: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 CEV Snow Volleyball European Tour w Kahramanmaras: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

10:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 CEV Snow Volleyball European Tour w Kahramanmaras: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 CEV Snow Volleyball European Tour w Kahramanmaras: finał kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 KSW53, Polsat Sport Fight

12:55 Scottish Premiership: Dundee United FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nice Nicea - Angers SCO, Eleven Sports 3

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:55 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 Fortuna: Liga: FK Jablonec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - FC Barcelona, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Heerenveen, Polsat Sport News

16:45 koszykówka 3x3: mecz pokazowy Lotto 3x3 Team, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa, Polsat Sport

17:30 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: finał, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

18:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:55 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - GD Estoril Praia, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Adrian Gątarek

19:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Suzuki Puchar Polski koszykarzy, finał: studio, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Werona Volley - Leo Shoes PerkinElmer Modena, Polsat Sport News

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Clermont Foot 63, Eleven Sports 2

20:55 Liga Portugal Bwin: Moreirense FC Moreira de Cónegos - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński i Michał Świrkula

21:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 20 na 21 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...