reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

HBO Max już dostępny w Polsce. Jaka oferta i cena? [wideo]

dodano: 2022-03-08 10:58 | aktualizacja: 2022-03-08 14:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

HBO Max promocja HBO Max - platforma streamingowa oferująca użytkownikom produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele innych filmów i seriali, od 8 marca br. jest dostępna w Polsce, zastępując dotychczasowy serwis HBO GO. Co ciekawe na wybranych urządzeniach można oglądać niektóre filmy w UHD 4K, HDR10 oraz Dolby Vision: m.in. serię „Matrix” i „Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera”. W HBO GO jakość UHD nie była dostępna. Większość programów i filmów w HBO Max jest dostępnych w HD. W jakiej cenie oferowana jest subskrypcja HBO Max?

WarnerMedia
HBO Max WarnerMedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO Max to należąca do koncernu WarnerMedia platforma streamingowa skierowana do różnych grup odbiorców. W jej ofercie znajdują się produkcje takich kultowych marek, jak m.in. HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies i wielu innych.

Platforma HBO Max została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w maju 2020 roku. Rok później dodany w tym kraju został plan subskrypcji z reklamami i niższą ceną. Latem 2021 roku rozpoczęto globalną dystrybucję HBO Max, wprowadzając platformę na rynki w Ameryce Łacińskiej i na Karaiby, a następnie do pierwszych krajów europejskich (do krajów nordyckich i Hiszpanii).

8 marca br. HBO Max zadebiutowało w 15 europejskich krajach:

Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Macedonii Północnej, Mołdawii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

HBO Max jest aktualnie dostępne na 61 rynkach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach. Serwis pojawi się w dalszej części roku w kolejnych krajach, wśród których znajdą się Turcja, Grecja, Islandia, Estonia, Litwa oraz Łotwa. W planach jest także dalsza ekspansja w Azji Południowo-Wschodniej.
 

- Od dzisiaj HBO Max jest dostępne w Polsce, oferując najlepszą rozrywkę - filmy, europejskie produkcje i programy dla dzieci - wszystko w jednym miejscu. Na dodatek, dla fanów znakomitych historii została przygotowana wyjątkowa oferta 33% zniżki od miesięcznej ceny subskrypcji na zawsze - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

- To właśnie w Europie Środkowo-Wschodniej w 1991 roku zaczęła się historia naszej europejskiej działalności wraz z uruchomieniem naszych pierwszych kanałów telewizji linearnej. Cieszymy się, że dzisiaj, po ponad 30 latach, możemy zapewnić fanom w regionie nowe doświadczenie oglądania ich ulubionej rozrywki - dodała.

- W ciągu niecałych 24 miesięcy zbudowaliśmy skalowalny biznes streamingowy, obecny już na 61 rynkach, który wciąż rośnie. Obecność na kolejnych rynkach zagranicznych niezmiennie będzie ważną częścią naszej globalnej strategii rozwoju - powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International.

- Jestem szczególnie dumny, że nasza obecność w Europie Środkowo-Wschodniej umacnia się dzięki dzisiejszemu uruchomieniu HBO Max, a razem z tym rośnie też nasze zaangażowanie wobec fanów, partnerów i pracowników - dodał.

Co z dotychczasowymi bezpośrednimi subskrybentami HBO GO?

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostają automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji od 8 marca br. będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie. To dzięki ofercie specjalnej przygotowanej na start, w ramach której dotychczasowi użytkownicy otrzymali zniżkę 33% od miesięcznej ceny subskrypcji HBO Max na zawsze (przy utrzymaniu nieprzerwanej miesięcznej subskrypcji usług).

Nowi użytkownicy HBO Max. Jaka cena?

Nowi użytkownicy także będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do 31 marca br. włącznie. Po tej dacie koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł miesięcznie. Dodatkowo po 31 marca br. wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie 8 zamiast 12 miesięcy.

Aby zarejestrować się w HBO Max, należy wejść na stronę www.hbomax.com.

Użytkownicy mogą opłacać swoją subskrypcję korzystając z głównych dostawców płatności, wśród których są Visa, Mastercard i PayPal, a także poprzez sklepy z aplikacjami (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

Co z użytkownikami HBO GO w ramach abonamentu platform/sieci?

Serwis HBO Max, analogicznie jak dotychczasowa usługa HBO GO, jest dostępny również za pośrednictwem wybranych operatorów. W tym przypadku konto automatycznie zmienia się na konto HBO Max. Kanały linearne HBO (HBO, HBO2, HBO3) nadal są dostępne, a cena usługi nie ulega zmianie.

Co w ofercie HBO Max?

W ofercie programowej HBO Max znajdują się produkcje dla każdego (nie wszystkie wymienione poniżej tytuły będą dostępne od dnia uruchomienia platformy). Są wśród nich seriale HBO, tj. Sukcesja, Gra o tron, Euforia czy Lakers: Dynastia zwycięzców (Winning Time: The Rise Of The Lakers Dynasty), a także produkcje Max Original: Stacja Jedenasta (Station Eleven), Życie seksualne studentek (Sex Lives of College Girls), Hacks, Stworzona do miłości (Made for Love), Dziewczyna przede mną (The Girl Before), I tak po prostu… czy Wychowane przez wilki. Są filmy i seriale dla fanów historii o superbohaterach – Peacemaker, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera czy serial CW Naomi.

Sekcja produkcji Cartoon Network zawiera animacje dla dzieci, w tym m.in. Niesamowity świat Gumballa czy Młodzi Tytani: Akcja!. Wśród dostępnych filmów Warner Bros. znajdują się takie tytuły jak Diuna, Cry Macho, Matrix Zmartwychwstania, Kosmiczny mecz: Nowa era (Space Jam: A New Legacy), King Richard: Zwycięska rodzina oraz Wszyscy święci New Jersey (The Many Saints of Newark).

Wśród innych nowości dostępnych na platformie HBO Max są także nowe filmy wyprodukowane dla HBO Max, tj. Kimi, Następstwa (The Fallout) oraz Bez gwałtownych ruchów (No Sudden Move). Innymi nowościami są europejskie seriale Max Original, a wśród nich hiszpański Cała reszta (Todo Lo Otro), duński Kamikaze i rumuński Ruxx. W HBO Max znajdują się także takie programy, jak Odmienne stany Amy (Expecting Amy), Ellen szuka projektanta (Ellen’s Next Great Designer), FBoy Island, Selena + szefowie kuchni (Selena + Chef) oraz Misja: Zero odpadów (Zero Waste Chef). Nie zabraknie też wielu lubianych seriali, takich jak Pamiętniki wampirów (The Vampire Diaries), The Originals, Słodkie kłamstewka (Pretty Little Liars), Mentalista (The Mentalist) czy Pępek świata (The Middle).

Kolejne tytuły filmów i seriali będą dodawane w nadchodzących tygodniach i miesiącach, a wśród nich znajdą się m.in. seriale Nasza bandera znaczy śmierć (Our Flag Means Death), Minx, Sprawa Wanninkhof (Dolores: The Truth About the Wanninkhof Case), norweski serial Pożądanie (Lust), oraz filmy dokumentalne Jak Feniks (Pheonix Rising) oraz Kim Wall, zaginiona na morzu (Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall).Dostępność usługi HBO Max

Z usługi HBO Max można korzystać na 3 różnych urządzeniach jednocześnie (w HBO GO były to 2 jednoczesne streamy). Możliwe jest utworzenie do 5 profili dla dzieci i dorosłych, ze specjalnie dobieranymi treściami. Możliwe jest też pobieranie treści w celu ich oglądania offline w późniejszym czasie, np. podczas podróży.

HBO Max jest dostępne w formie dedykowanych aplikacji na telewizory smart Samsung i LG, telewizorach i boxach z systemami Apple TV i Android TV oraz poprzez Chromecast. Z usługi można korzystać również na komputerach (Chrome OS, MacOS, Windows PC), konsolach do gier (PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One), urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach (iPhone i iPad, urządzenia z systemem Android).

Uwaga! Konieczne jest pobranie nowej aplikacji HBO Max - dotychczasowa nie zmieni się automatycznie w HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...