reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koncert TVN dla Ukrainy pokazano w 50 krajach

dodano: 2022-03-21 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Razem z Ukrainą” W niedzielę, 20 marca br. w Polsce, w Atlas Arenie w Łodzi, odbył się charytatywny koncert „Razem z Ukrainą”, którego organizatorem była agencja Follow The Step, a TVN Grupa Discovery partnerem telewizyjnym. W naszym kraju widowisko to transmitowane było w telewizji TVN oraz w serwisie VOD Player. Poza Polską koncert pokazały kanał ITVN (TVN International), 3 stacje telewizyjne ukraińskie, a dzięki Discovery obejrzeli go widzowie w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Czechach, Chorwacji, Cyprze, Estonii, Grecji, Izraelu, Kosowie, Litwie, Łotwie, Macedonii, Malcie, Mołdawii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Ukrainie. W sumie koncert pokazano w 50 krajach świata.

TVN „Razem z Ukrainą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cały dochód z niedzielnego przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), która prowadzi misję w Ukrainie od 2014 roku. W koncercie dzięki SMS-om od widzów zebrano 1,6 miliona złotych. Dodatkowo TVN Grupa Discovery przekazała na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej 350 tysięcy złotych z biletów na koncert oraz około 850 tysięcy złotych ze specjalnego bloku reklamowego. Katarzyna Kieli, prezeska i dyrektorka zarządzająca Discovery EMEA, poinformowała, że Discovery zdecydowało o wsparciu Polskiej Akcji Humanitarnej kolejną kwotą - w wysokości pół miliona dolarów.

Występy artystów z Polski i Ukrainy transmitowane były w 50 krajach świata, m.in. w Estonii, Francji, Hiszpanii, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Niemczech, Portugalii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Jak poinformowała ze sceny w Atlas Arenie Katarzyna Kieli, koncert mógł przyciągnąć około 150 milionów widzów (dane za Discovery).

Polacy mieszkający poza granicami kraju mogli obejrzeć koncert bezpłatnie oraz bez konieczności logowania w serwisie VOD Player, w kanale ITVN (TVN International). Stacja dostępna jest dla widzów w Australii, Austrii, Belgii, Cyprze, Dani, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Portugalii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Discovery transmitowało koncert w 21 krajach, dzięki czemu mogli obejrzeć go widzowie w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Czechach, Chorwacji, Cyprze, Estonii, Grecji, Izraelu, Kosowie, Litwie, Łotwie, Macedonii, Malcie, Mołdawii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Ukrainie.

„Razem z Ukrainą” to wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na wsparcie dla Ukraińców (więcej tutaj). W koncercie wystąpili artyści z Polski i Ukrainy, tacy jak Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Daria Zawiałow, Anita Lipnicka, Katarzyna Szczot „Kayah”, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Amelia Anisowicz, Daria Psekho, Tetiana Hryhoriwna Liberman „Tina Karol”, Yana Shemaeva „Jerry Heil”, Jakub Badach, Mateusz Dopieralski „Vito Bambino”, Krzysztof Zalewski, Igor Walaszek „Igo”, Stanisław Sojka, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Andrzej Seweryn i Dagadana. Widowisko poprowadzili Alina Makarczuk i Marcin Prokop. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów (więcej tutaj).

O godzinie 20:00, tuż przed rozpoczęciem koncertu, na antenie TVN został wyemitowany dziesięciominutowy charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zasili zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz ofiar wojny w Ukrainie (więcej tutaj).

Wydarzenie odbyło się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...