reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Play i UPC Polska już razem

dodano: 2022-04-01 15:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

UPC Polska Zgodnie z zapowiedzią, 1 kwietnia br. P4 (operator sieci Play) sfinalizował transakcję nabycia 100 proc. udziałów Liberty Global w UPC Polska za kwotę 7 mld zł. Play i UPC Polska połączą swoje usługi mobilne, stacjonarne i telewizyjne, aby zaoferować klientom najwyższą możliwą jakość i wartość. - Naszą ambicją jest zdefiniowanie nowych standardów usług telekomunikacyjnych w Polsce - informują operatorzy.

Play
UPC Polska przeszło do Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play działa na rynku telekomunikacyjnym i ma ponad 15,7 mln klientów. Operator świadczy usługi telefonii mobilnej, stacjonarnej, telewizji oraz usług dla domu. Posiada niemal 10 tys. stacji bazowych w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem prawie 100 proc. ludności.

UPC Polska posiada ponad 1,5 mln abonentów. Jest ogólnopolskim dostawcą internetu szerokopasmowego w domu do 1 Gb/s oraz oferty cyfrowej rozrywki, także w 4K i na urządzeniach mobilnych. W zasięgu sieci UPC znajduje się obecnie ponad 3,7 mln gospodarstw domowych w Polsce.
 

- Łączymy dziś największą i najnowocześniejszą sieć mobilną z najszybszym internetem światłowodowym oraz najbogatszą ofertą telewizji i rozrywki. Razem, dzięki utalentowanym i fantastycznym zespołom Play i UPC, zdefiniujemy na nowo konwergencję z korzyścią dla klienta - powiedział Jean Marc Harion, prezes zarządu Play.

Transakcja nie wymaga od dotychczasowych klientów obu podmiotów żadnych działań. Umowy zawarte przez klientów z operatorami pozostają w mocy i nie wymagają podpisywania aneksów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...