reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play i UPC Polska już razem

dodano: 2022-04-01 15:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

UPC Polska Zgodnie z zapowiedzią, 1 kwietnia br. P4 (operator sieci Play) sfinalizował transakcję nabycia 100 proc. udziałów Liberty Global w UPC Polska za kwotę 7 mld zł. Play i UPC Polska połączą swoje usługi mobilne, stacjonarne i telewizyjne, aby zaoferować klientom najwyższą możliwą jakość i wartość. - Naszą ambicją jest zdefiniowanie nowych standardów usług telekomunikacyjnych w Polsce - informują operatorzy.

Play
UPC Polska przeszło do Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play działa na rynku telekomunikacyjnym i ma ponad 15,7 mln klientów. Operator świadczy usługi telefonii mobilnej, stacjonarnej, telewizji oraz usług dla domu. Posiada niemal 10 tys. stacji bazowych w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem prawie 100 proc. ludności.

UPC Polska posiada ponad 1,5 mln abonentów. Jest ogólnopolskim dostawcą internetu szerokopasmowego w domu do 1 Gb/s oraz oferty cyfrowej rozrywki, także w 4K i na urządzeniach mobilnych. W zasięgu sieci UPC znajduje się obecnie ponad 3,7 mln gospodarstw domowych w Polsce.
 

- Łączymy dziś największą i najnowocześniejszą sieć mobilną z najszybszym internetem światłowodowym oraz najbogatszą ofertą telewizji i rozrywki. Razem, dzięki utalentowanym i fantastycznym zespołom Play i UPC, zdefiniujemy na nowo konwergencję z korzyścią dla klienta - powiedział Jean Marc Harion, prezes zarządu Play.

Transakcja nie wymaga od dotychczasowych klientów obu podmiotów żadnych działań. Umowy zawarte przez klientów z operatorami pozostają w mocy i nie wymagają podpisywania aneksów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...