reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koniec Sky Digitale Terrestre we Włoszech

dodano: 2022-04-03 10:51
autor: RO | źródło: digital-news.it

Sky Italia Od 1 kwietnia 2022 r. oferta Sky Italia na naziemnej telewizji cyfrowej dystrybuowanej przez multipleks Mediaset 5 nie jest już dostępna, a wszystkie powiązane z nią subskrypcje i karty zostały wygaszone.

Sky Q Sky Italia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci cyfrowej telewizji naziemnej Sky zainteresowani kontynuowaniem odbioru w nowym trybie, tj. przez Internet/światłowód, otrzymali w ostatnich tygodniach za darmo nowy dekoder Sky Q. Odbiornik pozwala obejrzeć całą zawartość Sky TV, Sky Sport i Sky Calcio w jakości HD, z mnóstwem innych kanałów i dużym katalogiem treści na żądanie.

Sky Q via Internet jest mały, lekki i niezwykle poręczny, który dzięki niewielkim rozmiarom może być podłączony do telewizora w każdym pomieszczeniu. W rzeczywistości nowy box nie wymaga anteny ani instalacji przez technika. Wystarczy podłączyć urządzenie do połączenia internetowego przez Wi-Fi lub przez sieć LAN oraz za pomocą kilku prostych kroków od razu zobaczyć ofertę Sky w domu na telewizorze.

Sky Q wykorzystuje hybrydową listę kanałów i pozwala na połączenie Internetu z naziemną telewizją cyfrową. Ponadto jest kompatybilny z nowym standardem DVB-T2, dlatego nie ma potrzeby zmiany telewizora ani kupowania innego dekodera. Ta nowa skrzynka internetowa umożliwia natychmiastowy dostęp do Sky Entertainment, kina, sportu, piłki nożnej i treści dla dzieci oraz głównych aplikacji w jednym miejscu, z zaletami sterowania głosowego i spersonalizowanymi sugestiami.

Multipleks Mediaset5 został zamknięty w całych Włoszech o północy, 1 kwietnia 2022 roku. Pojemność zajmowały płatne kanały telewizyjne Sky Uno, Sky Atlantic, Sky Sport Uno HD, Sky Sport 24 i Sky Sport.

Zakończono też płatne kanały FOX, Sky Sport Calcio HD, Sky Sport Uno i Sky Sport Calcio w multipleksie Mediaset1. W EPG tych kanałów pozostawiono komunikat o wygaśnięciu oferty Sky na naziemnej telewizji cyfrowej.

Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...