reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-27 - 2022-09-28

16-19.04 Polsat Sport: Puchary, derby i finały

dodano: 2022-04-15 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 16-18 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Campeonato Brasileiro Série A, Major League Soccer (MLS), Emirates FA Cup, Croky Cup, gala bokserska Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), PGE Ekstraliga, lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj i tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj i tutaj), Croky Cup (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 kwietnia (sobota)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

10:55 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: Iga Świątek - Irina-Camelia Begu, Polsat Sport Extra

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Korona Kielce, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: Magdalena Linette - Mihaela Buzarnescu, Polsat Sport Extra

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - RCD Mallorca, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

14:25 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

14:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - FC Empoli, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: mecz gry podwójnej, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, 1. półfinał: Manchester City FC - Liverpool FC, Eleven Sports 2

16:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:25 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 żużel, PGE Ekstraliga: Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 1. ćwierćfinał fazy play-off: Zastal Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3

18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Telfordzie, Polsat Sport

20:15 żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - Villarreal CF, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Racing Club de Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

21:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold w Walnut, Polsat Sport Extra

23:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:20 MMA: KSW64, Polsat Sport Fight

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

Noc z 16 na 17 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Houston Dynamo FC - Portland Timbers, Polsat Sport News

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Charlotte FC, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

4:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17 kwietnia (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:20 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

9:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - FC Lorient, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Granada CF Grenada - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:45 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

16:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2

16:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

16:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. półfinał: Chelsea FC Londyn - Crystal Palace FC, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

17:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

​​​​​​​17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 siatkówka, SuperLega, 2. półfinał fazy play-off: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Canal+ Sport 2) piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

20:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC, Polsat Sport

21:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Fokus TV

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 17 na 18 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

4:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

18 kwietnia (poniedziałek)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

5:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

8:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

14:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:45 siatkówka, PlusLiga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Croky Cup, finał: KAA Gent Gandawa - RSC Anderlecht, Eleven Sports 2

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

​​​​​​​15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna, Sky Bet Championship: Queens Park Rangers Londyn - Derby County FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

16:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

16:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 1. ćwierćfinał fazy play-off: Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport

​​​​​​​17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 piłka nożna, „Ligue 1 Uber Eats: Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

19:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

20:10 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Fokus TV

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

23:55 MMA: KSW52, Polsat Sport Fight

Noc z 18 na 19 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...