reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-01 - 2022-10-02

2-4.04 Polsat Sport: Derby Glasgow i magazyny

dodano: 2022-04-01 09:52 | aktualizacja: 2022-04-01 15:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 2-3 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Moto2, Moto3, MotoGP, gala bokserska Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), gala bokserska Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

2 kwietnia (sobota)

5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Blackpool FC - Nottingham Forest FC West Bridgford, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:30 „FitBoxing z Pawłem Kołodziejem” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:40 KSW48, Polsat Sport Fight

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 1

15:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Odra Opole, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

16:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:10 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Villarreal CF, Eleven Sports 3

16:25 Eredivisie: FC Groningen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

16:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

16:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Stade Rennais FC, Eleven Sports 4

17:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - ZAKSA Strzelce Opolskie, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Lublin, Polsat Sport

17:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 La Liga Santander: Celta Vigo - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

18:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:45 Eredivisie: FC Twente Enschede - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 1

18:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3

19:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 gala bokserska Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej, Polsat Sport Fight

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

20:20 La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

20:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

20:40 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg, Polsat Sport Extra

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

21:00 SuperLega: Vero Volley Monza - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

21:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

22:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 2 na 3 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:35 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3 kwietnia (niedziela)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - FC Empoli, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

12:55 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4 i Canal+  Sport 2

15:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:00 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - GKS Tychy, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:10 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

17:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

18:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

18:25 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:55 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Inter Milano Mediolan, Eleven Sport 1

20:30 Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 (nSport+) i 20:55 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4) Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Lorient, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, polsatsport.pl

21:25 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Pacos de Ferreira, Eleven Sports 3
komentują: Michał Świerżyński i Adrian Gątarek

21:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 SuperLega, 2. ćwierćfinał fazy play-off: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Los Angeles Galaxy, Polsat Sport News

22:50 KSW58, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 3 na 4 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...