reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-04 - 2022-07-05

4-6.06 Polsat Sport: Ligi Narodów i mistrzostwa

dodano: 2022-06-03 13:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 4-5 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures, Liga Narodów siatkarek, Liga Narodów piłkarzy, eliminacje mistrzostw świata piłkarzy, La Liga SmartBank, Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, tenis ziemny - Lotto Superliga, wyścigi konne - Epsom Derby, szermierka, podnoszenie ciężarów oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny - Lotto Superliga (więcej tutaj), wyścigi konne - Epsom Derby (więcej tutaj), szermierka (więcej tutaj i tutaj), podnoszenie ciężarów (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 MMA: KSW56, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Belgia, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 szermierka: Puchar Świata w szpadzie kobiet w Katowicach, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii do 102 kg, Polsat Sport

14:05 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 Liga Narodów siatkarek: Chiny - Włochy, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Armenia - Irlandia, Polsat Sport Premium 1

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:40 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

17:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii do 109 kg, Polsat Sport

17:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Węgry - Anglia, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Finlandia - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Fight

19:15 „Osiemnastka Śląska Wrocław” - reportaż, Polsat Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii do 87 kg, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Włochy - Niemcy, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Turcja - Wyspy Owcze, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Czarnogóra - Rumunia, Polsat Sport Premium 2

20:50 Liga Narodów siatkarek: Korea Południowa - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

20:50 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii do 87 kg, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Japonia, Polsat Sport

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Santos FC, Polsat Sport Extra

Noc z 4 na 5 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:35 MMA: KSW46, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Brazylia, Polsat Sport Extra

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Minneapolis, Polsat Sport

3:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2

5 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:05 Magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 wyścigi konne: Epsom Derby, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - Turcja, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarek: Serbia - Holandia, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT Advantage Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii powyżej 87 kg, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 Liga Narodów piłkarzy: San Marino - Malta, Polsat Sport Premium 1

14:55 futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers - Leipzig Kings, Polsat Sport News

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii ponad 109 kg, Polsat Sport

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Cypr - Irlandia Północna, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów siatkarek: Turcja - Belgia, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy, finałowy mecz barażowy: Walia - Ukraina, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:25 (TVP Sport) i 18:50 (Polsat Sport) Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

18:25 piłka nożna, La Liga SmartBank, półfinałowy mecz barażowy: SD Eibar - Girona FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Portugalia - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Czechy - Hiszpania, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Serbia - Słowenia, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwecja - Norwegia, Polsat Sport Premium 3

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Bułgaria - Gruzja, Polsat Sport Premium 4

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport Premium 5

21:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 e-sport: „Rock w Grach” - magazyn, Polsat Games

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 e-sport: „Nowa Gra +” - magazyn, Polsat Games

23:00 szermierka: Puchar Świata w szpadzie kobiet w Katowicach, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Chiny, Polsat Sport News

0:30 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:50 Liga Narodów siatkarek: Korea Południowa - Kanada, Polsat Sport

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 siatkówka plażowa, turniej VW Beach Pro Tour Futures w Kłajpedzie: mecz siatkarek o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:45 MMA: KSW44, Polsat Sport Fight

3:00 siatkówka plażowa, turniej VW Beach Pro Tour Futures w Kłajpedzie: finał siatkarek, Polsat Sport News

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...