reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

13-15.11 Polsat Sport: Eliminacje, derby i magazyny

dodano: 2021-11-12 17:42 | aktualizacja: 2021-11-12 21:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 13-14 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, eliminacje mistrzostw świata piłkarzy, Fortuna 1. Liga, La Liga SmartBank, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy, łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim, tenis ziemny oraz e-sport, League of Legends - Trinity Force Puchar Polski.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport, League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

13 listopada (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:20 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: taniec dowolny, Polsat Sport

6:40 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: program dowolny solistek, Polsat Sport

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:35 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Skra Częstochowa, Polsat Sport

12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:50 KSW62, Polsat Sport Fight

14:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Finlandia, Polsat Sport News

15:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

16:00 Tauron Liga: UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

16:40 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra

17:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - Mickiewicz Kluczbork, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin, Polsat Sport

17:30 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Turcja - Gibraltar, Polsat Sport News

17:50 Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Norwegia - Łotwa, Polsat Sport Premium 1

17:50 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Katowice, Polsat Box Go

19:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

20:20 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Stal Nysa, Polsat Sport News

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Francja - Kazachstan, Polsat Sport

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Czarnogóra - Holandia, Polsat Sport Premium 1

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Walia - Białoruś, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Belgia - Estonia, Polsat Sport Premium 3

21:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

22:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 Puchar Europy UEFA: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

23:00 SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Kioene Padwa, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 13 na 14 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

2:00 KSW54, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

14 listopada (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

5:20 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: pokazy mistrzów, Polsat Sport

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra

11:35 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 tenis ziemny: turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - Skra Częstochowa, Polsat Sport Fight

12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Chorwacja - Rosja, Polsat Sport Premium 1

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowenia - Cypr, Polsat Sport Premium 2

15:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 KSW59, Polsat Sport Fight

15:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport News

15:55 La Liga SmartBank: UD Ibiza - UD Almeria, Eleven Sports 2

16:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsirowski i Mikołaj Sokół

16:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra

16:40 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport News

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Fight

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsirowski i Mikołaj Sokół

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Armenia - Niemcy, Polsat Sport Premium 1

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Macedonia Północna - Islandia, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Liechtenstein - Rumunia, Polsat Sport Premium 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Hiszpania - Szwecja, Polsat Sport

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Portugalia - Serbia, Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

21:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

22:50 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

Noc z 14 na 15 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

2:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 KSW61, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...