reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanały Kino Polska TV dołączają do oferty T-Mobile

dodano: 2022-07-04 15:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska TV

Kino Polska TV 4 kanały Grupy Kino Polska (SPI International B.V./Groupe Canal+) dołączają do usługi telewizyjnej T-Mobile, która jest częścią oferty Magenta Dom. Od poniedziałku, 4 lipca br. stacje Kino Polska HD, Kino Polska Muzyka, Stopklatka HD i Zoom TV HD będą dostępne dla wszystkich abonentów nowej na rynku usługi telewizyjnej tego operatora telefonii komórkowej.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Grupy Kino Polska zasilą zawartość ofertę telewizyjną w ramach pakietu Magenta Dom i znajdą się na następujących pozycjach EPG: Stopklatka HD - 121, Kino Polska HD - 122, Zoom TV HD - 123, oraz Kino Polska Muzyka - 610. 

Magenta Dom to pakiet usług obejmujący nielimitowany abonament komórkowy, internet domowy i telewizję. - Oferta odznacza się elastycznością i prostotą - klienci mogą bowiem dostosowywać zakres pakietów TV do swoich potrzeb, zmieniając je nawet co miesiąc. Dokonanie takiej zmiany to zaledwie kilka kliknięć w aplikacji - czytamy w komunikacie.

- Telewizja zmienia się wraz z przyzwyczajeniami widzów i do jej oglądania nie jest już potrzebny telewizor. Dzięki nowej usłudze IPTV od T-Mobile Polska mamy okazję zaprezentować ciekawą ofertę naszych najpopularniejszych kanałów zupełnie nowym odbiorcom

- mówi Jacek Koskowski, general director sales & distribution Poland w Grupie Kino Polska.

- Bardzo cieszymy się, że kanały Grupy Kino Polska znalazły się w naszym nowym pakiecie usług Magenta Dom. Oferta ta powstała w oparciu o analizy opinii klientów, którzy wskazywali, jakie programy są dla nich istotne i co faktycznie chcieliby znaleźć w ofercie telewizji linearnej. Dzięki wsłuchiwaniu się w głos klientów i współpracy z partnerami takimi, jak Grupa Kino Polska udało się nam stworzyć ofertę, która uwzględnia wszystkie potrzeby telewizyjne klientów

- podkreśla Anna Bieńkowska, TV product owner w T-Mobile Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...