reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Puls 2 obchodzi 10. urodziny

dodano: 2022-07-06 15:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 10 lat We wtorek, 19 lipca nadawany przez Telewizję Puls kanał Puls 2 będzie obchodzić 10. urodziny. Na widzów czekają nowe tytuły, niespodzianki od Puls Kids, m.in. własna produkcja dla dzieci, której bohaterem będzie ambasador marki - Jeżyk, oraz Wielka Jubileuszowa Loteria, która ruszy w połowie lipca.

Telewizja Puls
10 lat Puls 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogólnopolski kanał uniwersalny Puls 2, obok siostrzanego TV Puls, już od 10 lat zapewnia widzom rozrywkę. W jego ramówce znajdziemy m.in. polskie i zagraniczne seriale, wśród nich kryminalno-obyczajową „Dzielnicę strachu” z Andrzejem Młynarczykiem, Agatą Załęcką, Filipem Gurłaczem, Lechem Dyblikiem i Bogdanem Kalusem, emocjonujące programy (m.in. „Rinke. Na krawędzi 2”) oraz filmy fabularne.
 

– Od 10 lat jesteśmy obecni z Puls 2 w każdym polskim domu, gdzie codziennie dostarczamy wartościową i zróżnicowaną rozrywkę. Zapraszamy naszych widzów do świętowania tego pięknego jubileuszu: w połowie lipca ruszamy w Puls 2 z Wielką Loterią, w której codziennie przez kilkadziesiąt dni będzie można wygrać nagrody pieniężne. Szykujemy również nowe, ciekawe programy, w tym m.in. nowy sezon serialu „Dzielnica strachu” – mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Pasmo Puls Kids liderem wśród dzieci

Od marca 2020 roku Puls 2 zaprasza na codzienne, wielogodzinne pasmo Puls Kids.
 

– Na początku roku świętowaliśmy drugie urodziny pasma Puls Kids. Nasz zespół starannie selekcjonuje ofertę, wybierając tytuły uwielbiane przez dzieci, a jednocześnie pilnując, aby animacje w ramach Puls Kids były bezpieczne i przyjazne. Bardzo nas to cieszy, że nasze starania doceniają widzowie - szczególnie ci najmłodsi, którzy pokochali Puls Kids, oraz ich rodzice, którzy nam zaufali. Od premiery Puls Kids, kanał Puls 2 jest niezmiennie liderem wśród dzieci z wynikiem 29,5% w naziemnej telewizji cyfrowej* oraz 12% udziału w widowni dziecięcej** – mówi Dariusz Dąbski.

– Mamy nadzieję, że nasze pasmo Puls Kids nadal będzie liderem, aczkolwiek ubolewamy nad tym, że nasza przewaga konkurencyjna została osłabiona przez nierówne traktowanie nadawców komercyjnych w procesie zmiany standardu nadawania telewizji naziemnej. Od poniedziałku 4 lipca br. kanał dla dzieci należący do nadawcy publicznego znalazł się na uprzywilejowanej pozycji: jest nadawany w podwójnym, starym i nowym standardzie, i widzowie znajdą go bez problemu - w odróżnieniu od naszych kanałów. Mimo to nie poddajemy się, a na jesień szykujemy wiele nowości – dodaje.

W ofercie pasma Puls Kids znajdują się takie tytuły, jak: „Smerfy”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Bing”, „Ciekawski George” i wiele innych.

Jesienią Puls 2 szykuje na Puls Kids sporo premier, m.in.: nowe odcinki „Psiego Patrolu”, „Tomka i przyjaciół” czy „Smerfów”, oraz seriale jak „Rogata ekipa” czy „Gus. Mały wielki rycerz”.

Animacje w ramach Puls Kids można oglądać od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00 i w sobotnie poranki.

Serial animowany z Jeżykiem Puls Kids

Ambasadorem Puls Kids jest Jeżyk, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie Puls 2 w serii zabawnych krótkich form animowanych.

Jeżyk jest przewodnikiem po świecie Puls Kids. Dzieci mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i zabawnej Sprężynki.
 

– Cały czas rozwijamy świat naszego Jeżyka - pod koniec roku pojawi się na rynku gra planszowa i puzzle, rozpoczęliśmy także prace nad własną produkcją - animowanym serialem, którego bohaterem będzie Jeżyk – podsumowuje Dariusz Dąbski.

Uzupełnieniem pasma Puls Kids jest obecność online: strona pulskids.pl oraz profile na Facebooku, TikToku, Instagramie i YouTube, gdzie można obejrzeć m.in. krótkie formy animowane z Jeżykiem:

Sobotnie Super Animacje

W każdą sobotę o 20:00 Puls 2 zaprasza do pasma Super Animacje – w programie pełnometrażowe filmy animowane. W bogatym katalogu Puls 2 znajdują się takie tytuły, jak: „Iniemamocni 2”, „Auta”, „Ratatuj”, „Balerina”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Mała wielka Stopa”, „Kumba”, „Odlot” i wiele innych.

*(Nielsen, SHR, DVB-T 4-12, 09.03.20.-31.05.2022, pn-pt 07:00-19:59, bez świąt)
**(Nielsen, SHR, All 4-12, 09.03.20.-31.05.2022, pn-pt 07.00-19.59, bez świąt)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...