reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Play wspiera „Pol'and'Rock Festival 2022”

dodano: 2022-08-03 19:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP „Pol'and'Rock Festival” W dniach 4-6 sierpnia br. na lotnisku Broczynie koło Czaplinka odbędzie się 28. „Pol'and'Rock Festival”, którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP). Partnerem festiwalu, po raz 11., będzie operator sieci Play (P4, Groupe Iliad). Dzięki zapewnionym przez fioletowego operatora atrakcjom wszyscy uczestnicy będą mogli cieszyć się pozytywną atmosferą festiwalu i bawić się zgodnie z hasłem „Baw się nocą i dniem” („Play night & day”). W fioletowej strefie obecna będzie także sieć UPC Polska. Operator oferuje też klientom Play na Kartę promocje. Dodajmy, że relacje z „Pol'and'Rock Festivalu” zapowiada Antyradio (Eurozet/Agora).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP „Pol'and'Rock Festival”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, Play zaprasza do swojej fioletowej strefy, gdzie w ciągu dnia na wszystkich odwiedzających czekać będzie „odwrotna” zjeżdżalnia, czyli tor przeszkód, a także gadżety i strefa chill. Wieczorem natomiast operator zaprasza na spektakularne malowanie światłem zarówno indywidualnie, jak i w gronie przyjaciół. Nocą strefa Play będzie tętnić życiem za sprawą sceny Red Bull, gdzie DJ-e zadbają o imprezowy nastrój i rozkręcą prawdziwą imprezę.

Dzięki specjalnie przygotowanej zadaszonej strefie do ładowania festiwalowicze będą mogli uzupełnić energię zarówno swoją, jak i swoich smartfonów. Prąd do zasilania urządzeń zostanie dostarczony dzięki panelom słonecznym, ale na pochmurne dni operator ma także przygotowane rozwiązanie zapasowe, dzięki któremu „ładowarnia” będzie działać niezależnie od pogody. Z kolei najbardziej zagorzali fani czystej energii będą mogli podpiąć swoje telefony do stanowisk eko w całości zasilanych przez energię wytwarzaną ze Słońca i wiatru.

Dodatkowo na terenie całego festiwalu rozmieszczone zostanie sześć dodatkowych anten, które zapewnią uczestnikom zasięg „niezbędny do komfortowego dzielenia się relacjami i do kontaktu z bliskimi”. Jedna z nich zostanie umieszczona w strefie operatora na specjalnym totemie, który - jak czytamy w komunikacie, będzie stanowił łatwy punkt orientacyjny i miejsce spotkań ze znajomymi przed wyruszeniem na koncerty. Co więcej, w fioletowej strefie obecna będzie także sieć UPC Polska i wszystkim odwiedzającym zapewni dostęp do Wi-Fi (więcej tutaj).

Operator oferuje też klientom Play na Kartę promocje, dzięki którym mogą zyskać paczki 100 GB na start czy na media społecznościowe na wakacje, a także 1200 GB przez cały rok. - Dzięki takim pakietom użytkownicy mogą korzystać z telefonu tak, jak chcą bez obaw o pakiet danych - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).

Swoją obecność na „Pol'and'Rock Festivalu” potwierdziło 50 pracowników Play oraz UPC Polska, którzy wspólnie dotrą na teren lotniska w Czaplinku i będą pomagać w rozdawaniu gadżetów przybywającym na festiwal uczestnikom oraz pokażą jak bawi się łącząca swoje siły ekipa Play i UPC Polska.

Operator zachęca także do wzięcia udziału w konkursie sieci Play na Instagramie, w którym zadaniem jest pokazanie swojego dziennego i nocnego stylu zabawy. - Do relacji warto dodać specjalnie przygotowane przez operatora GIF-y, a wybrane zgłoszenie zostanie nagrodzone nowym smartfonem 5G - czytamy w komunikacie.

Dodajmy, że relacje z „Pol'and'Rock Festivalu” zapowiada Antyradio (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...